Hizmetlerimiz

İstanbul gibi büyük bir şehirde su tesisatı hizmeti almak için dikkat etmeniz gereken en önemli kural yasal bir su tesisat firması ile çalışmak olmalıdır. Bizim gibi bir çok firma İstanbul’da resmi olarak sıhhi tesisat hizmetleri sunmaktadır. İyi bir su tesisat firması işlerinizi en iyi şekilde yaparak sizleri sürekli kazanmaya çalışan iyi ustaları olan, işlerini düzgün yapan ekiplerden oluşur. İstanbul’da bir su tesisatçısı hangi hizmetleri sunar veya siz bir su tesisatçı ararken hangi hizmetleri almak istersiniz. İstanbul’da sıhhi tesisatçı su tesisat firması olarak sizlere hizmet veren, Avrupa Tesisatçı İstanbul’da sizlere şu hizmetleri vermektedir:

istanbul sıhhi tesisat firmaları hizmetleri
  1. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti:
  2. Robotla Tıkanıklık Açma:
  3. Su Tesisatı Yenileme ve Onarım:
  4. Banyo – Mutfak – WC tesisatlarından yenileme:
  5. Kanal ve Kanalizasyon Açma:
  6. Yangın Hidrantı Su Kaçağı Onarımı:
  7. Kırmadan Pimaş Gideri Açma:

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’nda sıhhi tesisat alanında kurumsal profesyonel hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz bizi arayarak en iyi hizmet ve çözümlerden yararlanabilir. Bilmenizi isteriz ki Avrupa tesisatçı firması olarak 20 yıldır su tesisatçılığı alanında hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan ona yakın servis aracı ile İstanbul’un her bölgesine su kaçağı bulma hizmeti tıkanıklık açma hizmeti kanal kanalizasyon gideri açma hizmeti sıhhi tesisat hizmetleri tamir dekorasyon yenileme ve bakım hizmetleri sunmaktayız.

Avrupa Tesisatçı – Sıhhi Tesisat Firması

Firmamız Avrupa Tesisatçı İstanbul’da su tesisatçılığı alanında yasal resmi kurumsal bir firmadır. Firma olarak banyo tuvalet yenileme ve onarım tamir ve dekorasyon alanında her türlü hizmeti size verebilmekteyiz. Banyo ve tuvaletlerde oluşan su kaçağı ve tıkanıklık açma gibi sorunlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız su kaçağı bulma tıkanıklık açma kanal açma bina kanal gideri açma mutfak banyo WC gibi alanlarda su tesisatı döşeme su tesisatı yenileme ve dekorasyonu alanlarında a’dan Z’ye her türlü hizmeti size sunabilir.

İstanbul iline bağlı 39 ilçe merkezinde ve bu ilçelere bağlı önemli semtlerde ve tüm mahallelerde su tesisatçılığı yani sıhhi tesisatçılık alanında bütün hizmetleri firmamız aracılığıyla alabilirsiniz. Su tesisatçılığı alanında hizmet veren ustalarımız alanında belgeli kalifiye alttan yetişmiş iyi ustalardan müteşekkildir. Siz de bizi tercih ederek evinizde iş yerinizde ofisinizde mağazanızda kafenizde lokantacınızda otellerde veya herhangi bir yerde sıhhi tesisat su tesisatçılığı alanında hizmet almak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşın.

AVRUPA SU TESİSATÇISI OLARAK BÜTÜN İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE HİZMET GÖTÜRMEKTEYİZ BİZİ ARADIĞINIZ ZAMAN EKİPLERİMİZ EN KISA SÜREDE SİZE ULAŞARAK SORUNLARINIZA UYGUN MÜDAHALE YAPARAK 7/24 HİZMET VE ÇÖZÜM SUNACAK KAPASİTEYE SAHİPTİR.

Su tesisatçılığı alanında her tür hizmeti firmamız aracıyla almak için hemen bizi arayabilirsiniz telefon numaralarımız 0212 446 46 30.