İstanbul gibi bir Büyükşehirde 39 ilçede tuvalet, lavabo, mutfak ve pimaş giderleri tıkanıklığı açma servisi veren Avrupa Tesisatçı a’dan z’ye tıkalı gider açma işlerinizde arayabileceğiniz profesyonel hizmet veren bir firmadır. İşyerinizde – evinizde pimaş tıkanıklığı meydana geldi ise tıkanıklık açma servisi olarak bize ulaşın ve bir günde hizmet alın. Bütün giderlerde oluşan tıkalı maddeleri tespit ederek kırmadan giderleri açmaktayız. Ve şimdi üstelik robot makineler ile tıkanıklık açma servisi hizmetleri sunuyoruz. Avrupa yakasında tüm ilçelere ivedi bir şekilde tıkanıklık açma servisi sunuyoruz. Anadolu yakasında bulunan bütün ilçelere tıkalı gider açma servisi sunmaktayız.

İstanbul’da Kırmada Tıkanıklık Açma Servisi hizmetleri veren firma Avrupa Tesisatçısı. İstanbul’da tıkanıklık açma hizmeti veren bir günde çözüm sunan firmalar Tıkanıklık açma servisleri:

Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul, a'dan z'ye tıkanıklık açma servisi

A’dan Z’ye Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul

A’dan Z’ye Tıkanıklık Açma Yöntemleri, Tıkanmış giderler evlerde ve işyerlerinde yaygın bir sorundur. İstanbul’da tıkanıklık açma servisi almak için bizi arayın. Kamera kullanarak gider borularını tıkayan maddeleri tespit ettikten sonra ise personellerimiz robot kullanarak tıkanıklığı açar. İşini düzgün yapan, yapılacak işten anlayan tıkanıklık açma ustaları ile hizmet veriliyor. Eğer ev veya işlerinizde tıkanıklık açma işinizi kendiniz yapmak isterseniz size bazı öneriler verebilir Bu sorunu çözmek için birçok yöntem mevcuttur şöyle ki:

Kırmadan tıkalı giderleri açma işleminin A’dan Z’ye çözümlerini sizler için hazırladık:

Hazırlık:

 1. Tıkanıklığın yerini belirleyin. Mutfak lavabosu, banyo lavabosu, tuvalet, küvet veya duş gibi hangi giderin tıkalı olduğunu belirleyin.
 2. Gerekli malzemeleri toplayın. Tıkanıklığı açmak için bir tıkanıklık açma pompası, tel, vantuz veya kimyasal ürün kullanabilirsiniz.
 3. Çalışma alanını hazırlayın. Gerekirse, tıkanıklık açma işlemi sırasında etraftaki eşyaları ve mobilyaları uzaklaştırın.

Tıkanıklığı Açma: İstanbul içi kırmadan tıkanıklık açma bizim işimiz, tecrübeli ekiplerle anında müdahale ve kısa sürede çözüm.

Hafif Tıkanıklıklar: Evde kendi başınıza açabileceğinize olmadığınız gider borusu açma teknikleri olarakda söyleyebiliriz.

 1. Tıkanıklık açma pompası kullanın. Tıkanıklık açma pompasını lavabonun veya klozetin deliğine yerleştirin ve birkaç kez bastırın.
 2. Tel kullanın. Tıkanıklık açma telini deliğe yerleştirin ve tıkanıklığı bulana kadar içeri itin. Tıkanıklığı gevşetmek için teli çevirin ve çekin.
 3. Vantuz kullanın. Vantuzun ağzını tıkanık giderin üzerine kapatın ve birkaç kez bastırın. Hava basıncı tıkanıklığı açmaya yardımcı olabilir.

Daha Zor Tıkanıklıklar:

 1. Kimyasal ürün kullanın. Tıkanıklık açma kimyasalını paket talimatlarına göre kullanın. Kimyasalların tehlikeli olabileceğini unutmayın, bu nedenle kullanırken dikkatli olun.
 2. Profesyonel bir tesisatçı çağırın. Tıkanıklığı kendiniz açamıyorsanız, bir tesisatçı çağırmanız en iyisidir. Tesisatçılar, tıkanıklığı açmak için özel ekipmanlara ve becerilere sahiptir.

Önleyici Tedbirler:

 • Tıkanıklıklara neden olabilecek şeyleri giderlere dökmeyin. Yağ, yağmur suyu, kahve telvesi, katı yiyecek artıkları gibi maddeler tıkanıklıklara neden olabilir.
 • Düzenli olarak giderlerinizi temizleyin. Haftada bir kez ılık su ve bulaşık deterjanı ile giderlerinizi temizleyin.
 • Giderlerinize koruyucu filtreler takın. Bu filtreler, saç, kıl ve diğer katı maddelerin giderlere girmesini önler.

Tıkalı giderler can sıkıcı bir sorundur, ancak bu ipuçlarını takip ederek sorunu çözebilir ve gelecekteki tıkanıklıkları önleyebilirsiniz.

Ek Tavsiyeler:

 • Tıkanıklık açma işlemi sırasında eldiven ve maske takın.
 • Kimyasal ürünler kullanırken paket talimatlarına uyun ve gerekli önlemleri alın.
 • Tıkanıklığı açmaya çalışırken aşırı güç kullanmayın. Bu, boruları veya tesisatı hasar edebilir.
 • Tıkanıklığı kendiniz açamıyorsanız, gecikmeden bir tesisatçı çağırın.

Duvar kırmadan tıkanıklık açma servisi İstanbul, Apartman tıkanıklık açma servisi İstanbul, Bina tıkanıklık açma servisi İstanbul, Bahçe tıkanıklık açma servisi İstanbul 7/24 servis robot makineler ile kurumsal işçilik sunulur.

İstanbul’da tıkanıklık açma servis hizmeti veren firmalar İstanbul’da a’dan z’ye en uygun fiyatlı tıkanıklık açma, Avrupa Tesisatçı robotla hizmet vermekte ve 800 TL servis ücreti almaktadır. İstanbul’da 24 saat kameralı robotla tıkanıklık açma servisi hizmeti almak için bizi arayın. İstanbul’da garantili tıkanıklık açma hizmeti almak, İstanbul’da tıkanıklık açma sonrası a’dan z’ye birinci sınıf bir işçilik alarak giderlerin temizlenmesinin yapılmasını isterseniz yine bizi arayın.

4 thoughts on “TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Explore More

KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

İstanbul su kaçak tespiti, kameralı su tesisatçısı istanbul
Mayıs 7, 2024 2 Comments 10 tags

Kırmadan su kaçağı bulma, so kaçak onarımı, su kaçağı tamiri hizmetleri veren Avrupa Tesisatçı kameralı bilgisayarlı sistemlerle su kaak tespiti yapan bir firmadır. Acil kameralı su kaçağı bulma İstanbul 24

ROBOTLA PİMAŞ AÇMA

Robotla kırmadan pimaş açma, kırmadan pimaş açma istanbul
Mayıs 7, 2024 3 Comments 10 tags

İstanbul’da Anadolu – Avrupa yakasında bütün ilçelerde robotla kırmadan WC – tuvalet – banyo – mutfak – kanal – kanalizasyon – pimaş giderleri açmaktayız. Biz İstanbul’da robot makinelerle kırmadan gider