Etiler bölgesinde su tesiast firmasıyız. Müşterilerimize en iyi ustalarımız ile çözümler sunarız. Yirmi yıldır su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız sizlerede çözümler sunar. Etiler’de banyo wc yenileme, mutfak tadilatı, su kaçağı bulma, pimşa çma mutfak gideri açma gibi sihhi tesisat hizmetleri veriyoruz.

Etiler mahallesinde sıhhi etsiat firması aramakta iseniz bizler Avrupa Tesisatçı olarak sizlere çözüm sunmaktayız. Size verdiğimiz bazı hizmetleri için ortalama servis bedelimiz aşağıdaki gibidir:

  1. Etiler kırmadan su kaçak bulma – kameralı cihazlarla su kaçğı tespit etme servis ücreti 849 ₺
  2. Etiler’de kırmadan tuvalet gider tıkanıklığı açma – robot cihazla açılır servis hizmet fiyatları 850 ₺
  3. Etiler mutfak gideri açma ve pimşa boru yıkama – robot makineler ile hizmet verilir servis bedeli 800 ₺
  4. Etiler alaturka tuvalet gideri açma – robot cihazların kullanımı ile servis bedeli 849 ₺
  5. Etiler kanal ve kanalizasyon gideri açma – robot cihazlarla yapılır veya vidanjör kullanılır servis fiyatları ise 900 ₺ – 5.000 ₺ aralığındadır.

Su tesisati alanında a’dan z’ye her işiniz için bizi tercih edin.

Etiler Sıhhi Tesisat Firmaları

Etiler’de su kaçal bulma ve onarımı: Ev, ofis, kolej, işyeri, dershane, cafe, lokanta, AVM, bina, işletme, klozet, kanal ve kanalizasyon giderlerinde meydana gelen su kaçakları Sızıntı tespit ücretleri 850 ₺ dir. Aradığınız gün hızlı kurumsal servis hizmeti verilir. Etiler’de bizi arayın en yakın servis aracımız hemen size gelsin.

Su Tesisatı Boru tadilatı Etiler: İşyeri ve evlerde oluşan su borularında oluşan arıza ve eskimeler sebebiyle su boruları su sızıntısı meydana getirebilir. Kurumsal destek için Avrupa Tesisatçı Etiler’de hizmet veriyor. Şimdi hemen bizi arayın tesisatınızı onaralım, eşyanız zarar görmeden su kaçağı veya gider sorunlarına önlem alın. Bizim şu kaçağı bulma, gider açma, tesisat ustalarımız önemli tecrübe ve birikimlere sahiptir. Firmamız geniş servis araç filosu ile Etiler’de hızlı hizmet veriyor.

One thought on “Etiler Su Tesisat Firmaları”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Explore More

Ataşehir Su Tesisatı Yenileme Firması

Mayıs 7, 2024 0 Comments 8 tags

Ataşehir’de su tesisatı yenileme Sıhhiye tesisat değiştirme onarım tamir bakım dekorasyon hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz Avrupa tesisatçısı Ataşehir’de sayı tesisat yenileme onarım tamir dekorasyon alanlarında sizlere 20 yıl aşkın

Su Tesisatçı Telefonları Beşiktaş

Nisan 1, 2024 0 Comments 7 tags

su tesisatçısı su tesisatı alanına giren tüm işlerden sorumludur ve bu işlerin nasıl yapılacağını bilen personellerden müteşekkildir. Beşiktaş bölgesinde su tesisatçılığı alanında bir hizmet almak isteyen tüm müşteriler öncelikle iyi

Banyo tamiri yapan firmalar İstanbul

istanbul banyo tamir firması iletişim telefonları
Mayıs 23, 2024 0 Comments 3 tags

İstanbul’da banyo tamiri ve dekorasyon hizmetleri almak için Avrupa tesisatçı firması Avrupa ve Anadolu yakasında size hizmet verebilir. Profesyonel bir banyo tesisat firması ile çalışmak için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız uzun