Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90 212 446 46 30

avrupatesisatci@hotmail.com

Şirintepe Mahallesi Pimaş Açma

Şirintepe Kağıthane ilçesinde kıramdan robotla pimaş açıldığını biliyormusunuz? Robot cihazların yardımı ile kırmadan tuvalet gideri, alaturka tuvalet tıkanıklığı, lavabo, mutfak boru gider tıkanıklığı açmak için Avrupa Tesisatçı Şirintepe’de hizmetinizdedir. Hemen pimaş açma servisi hizmeti için bizi arayın. Tıkalı giderleri açmak bizim işimiz. Profesyonel kadrolarla pimaşları açarız. Şirintepe pimaş açma, Şirintepe tıkanıklık açma, Şirintepe kanal açma, Şirintepe lavabo açma, Şirintepe alaturka wc açma, Şirintepe gider açma fiyatları 800 ₺ dir. Robotla pimaş açma tıkanıklık açma hizmeti için bizi arayabilir anında destek alabilirsiniz.

şirintepe pimaş açma

Pimaş Tıkanıklık Açma Firması Şirintepe: Kırmadan pimaş tıkanıklık robot makineler ile yapılmaktadır. Avrupa Tesisatçı Şirintepe Mahallesinde robotla kıramdan pimaş boru giderlerini açmaktadır. Hızlı servis avantajları. Şirintepe mahallesinde bizden kurumsal hizmet alabilirsiniz. Kağıthane Şirintepe mahallesinde pimaş giderleri açtırmak için bizimle çalışabilirsiniz. Pimaş açma alanında en iyi kadrolar ile size hizmet verilir.

Şirintepe Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığı, evde karşılaşılabilecek yaygın bir sorundur. Ancak, tıkanıklığın nedenine bağlı olarak farklı yöntemleri deneyebilirsiniz. İşte tuvalet tıkanıklığını açmak için bazı öneriler: Tuvalet Pompası Kullanma: Tuvalet pompası, tıkanıklığı açmak için etkili bir araç olabilir. Pompayı tuvaletin tıkalı bölgesine yerleştirin ve ardından sıkıca aşağı yukarı hareket ettirin. Bu, tıkanıklığı açmaya yardımcı olabilir. Kimyasal Temizleyiciler: Tuvalet tıkanıklıklarını açmak için piyasada birçok kimyasal temizleyici bulunmaktadır. Bu ürünleri kullanmadan önce talimatlara dikkatlice uyduğunuzdan emin olun. Kimyasal temizleyiciler, tıkanıklığı çözebilir, ancak göz ve ciltle temasından kaçının. Sıcak Su ve Deterjan: Biraz sıcak suyu tuvalete dökün ve ardından bir miktar deterjan ekleyin. Bu karışımı bir süre bekletin. Sıcak su ve deterjanın yağlı maddeleri eritmesi ve tıkanıklığı çözmesi mümkündür. Tel veya Boru Temizleme Çubuğu Kullanma: Bir tel veya boru temizleme çubuğunu tıkanıklığın olduğu bölgeye doğru iterek kullanabilirsiniz. Ancak, bu işlemi yaparken dikkatli olun ve tuvaletin porselen yüzeyine zarar vermemeye özen gösterin. Vakumlu Tıkanıklık Açıcı: Vakumlu tıkanıklık açıcılar, tıkanıklığı çözmek için kullanışlı olabilir. Bu cihazları kullanmadan önce talimatları dikkatlice okuyun ve uygulayın.

Kırmadan tuvalet gider tıkanıklık açma sorununu kendiniz yapamazsanız bizi arayın Avrupa Tesisatçı robotla kırmadan gider açma hizmeti vermektedir. Haftanın her günü hizmet. İstediğiniz zamanlara servis saati ayarlanır.

Şirintepe’de kırmadan gider açma hizmeti için bizi arayın % 100 garanti…

 

Bir yanıt yazın