Avrupa Tesisatçı

Sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahip resmi bir sıhhi tesisat şirketiyiz. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'da Her Yerde Küçükten büyüğe her tür tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Petek Temizliği

İstanbul Kalorifer Kombi Petek Temizleme

Kalorifer kombi peteği temizleme, Kalorifer Kazanı temizliği Soğuk havalardan ısıtma sistemlerinden daha fazla yararlanmak için petek ve kalorifer kazanı – kombi bakımı yapılmaktadır. İstanbul geneli Kalorifer temizliği, Kombi bakımı, Petek yıkama hizmetleri sunulmaktadır. Kalorifer kombi bakımlarının yıllık olarak yaptırmanız gerekmektedir. İstanbul’da kalorifer kombi bakımı ve temizliği için Avrupa Tesisatçı size hizmet sunmaktadır. Kalorifer Kombi Petek Temizliği İstanbul geneli yapılır. Avrupa Tesisatçı olarak petekleri yıllık bakımı ve yıkama işlerini yapmaktayız. Yıkanan ve temizliği yapılan petekler daha fazla ısıtmaktadır ve enerji tasarrufu sağladığı kanıtlanmıştır.  

Petek Temizleme Firması İstanbul

Petek temizliği doğal gaz tasarrufu sağlamak için yapılması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere kalorifer tesisatında ısının %95′ ini veren kalorifer petekleridir. Bu ısının düzgün , verimli bir şekilde odaya geçiş yapabilmesi için peteklerin içinin temiz olması gerekir. Peteklerin içerisinde bulunan çamur, kir, tortu, kireç vb. maddeler sebebi ile ısı geçişi verimsiz olur. Bu durum doğa lgaz faturasının yüksek gelmesine ve ısınamamaya yol açar. Radyatör temizliği sonrasına Ortalama %30 oranında tasarruf sağlanabilmektedir. Tesisat sektöründe yıllardır hizmet veren Kombi Dükkanı firmamız tesisat temizliği, petek temizliği konularında da müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır. Avrupa Tesisatçı olarak; Uzman personelimiz, kullandığımız profesyonel tesisat temizlik makinaları ve yurt dışından getirilen tesisat temizleme kimyasalları sayesinde radyatör temizligi ve tesisat temizliğini profesyonel zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.  

Kalorifer Petek Temizliği Servisi

%100 Garantili petek yıkama servisi için bizi aramalısınız. Tesisat temizliği ve bakımı hizmetleri İstanbul petek temizleme işlemini radyatörleri sökmeden tesisat temizligi makinamız ve kimyasal solüsyonlar (tesisat temizleme ilacı) ile temizliyoruz. Peteklerin içerisindeki tortu , çamur, kireç vb. kirli tabakaları temizleyerek radyatörlerin daha verimli şekilde ısı vermelerini sağlamış oluyoruz.  

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerin içerisindeki kirlilik ancak tesisat temizleme kimyasalları ile çözülüp temizlenebilir. Sadece kombi suyu boşaltılıp doldurulmakla veya petekler sökülüp su ile çalkalamak yöntemi ile tortu kirlilik tamamıyla giderilemez. zaten peteklerin sökülüp , çalkalanıp tekrar yerine takılması oldukça zahmetli bir iştir. Piyasada bu şekilde çalışan bir çok usta ve firma bulunmaktadır. Ayrıca antifriz ve benzer kimyasallar kullanarak petek temizliği yapan kişiler petek temizliğini yapamadığı gibi kombinize de zarar vermektedirler. Bu sebepten petek temizleme ve tesisat temizleme işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız piyasada işi bilmeyen ve müşterileri mağdur eden ustalar ve firmalar var bunlara dikkat etmeli verdikleri vaatlere ve fiyatlara pek aldırış etmemenizi öneririz.  

Petek Yıkama ve tesisat temizliği İstanbul

Kalorifer kombi peteğinin ve Kombi ömrünün uzun olmasını da sağlamaktadır. Özellikle kirli bir tesisatta çalışan kombilerde sirkülasyon pompası bloke olabilir bu sebepten kombi hiç çalışmayabilir, kireç ve çamur kombinin sesli çalışmasına yol açar buda kombinin ileride masraflı bir arızaya yol açabileceğinin belirtisidir, borularda ve kombinin içinde meydana gelen tıkanıklıklar sıcak suyun az ısınmasına ya da hiç akmamasına sebep olabilir. Bu sebeplerden kombi bakımını her yıl yapılması gerektiği gibi tesisat temizliği ve petek temizliği de belli periyotlarla mutlaka yapılmalı.  

PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Kalorifer kombi bakımlarında petek temizliği peteğin durumuna ve sayısına göre belirlenmektedir. Biz petek temizliğini robot cihazla ile yapıyoruz, içindeki bütün kireç, kil, pas, çamur gibi bütün atıklardan temizliyoruz ve sonunda peteklerin içini kimyasal ilaçlı su ile yıkayarak ilk günkü gibi çalışır bir şekilde size teslim ediyoruz. Uygun fiyatlara petek temizliği için bizi arayabilir, fiyatlandırma hizmeti alabilirsiniz. Petek temizleme fiyatları belirlenirken peteklerin sayısı ve büyüklüğü önemlidir ve en en son ne zaman temizlendiği hassaten önem arz etmektedir.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara