Avrupa Tesisatçı

Sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahip resmi bir sıhhi tesisat şirketiyiz. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'da Her Yerde Küçükten büyüğe her tür tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti ile su kaçaklarını kırmadan dökmeden zarar vermeden tespit ediyor ve arızayı gideriyoruz. Ekstra alçı, fayans, beton gibi masraflara sokmuyor gelişmiş yöntem ve cihazlarımız ile kaçağı tespit ediyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde hizmet veren firmamız, profesyonel ve alanında uzman ekibimiz ile hızla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak adres belirtmeniz. Usta ekibimiz bulunduğunuz yere gelerek kaçak su tespitini gerçekleştir ve sizlere detaylı bilgiyi verir.  Hemen bizi arayarak usta ekiplerimizin bulunduğunuz yere gelmesini isteyebilir ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizden en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Avrupa yakasında birçok kurumsal ve bireysel firma tarafından tercih edilen, referans gösterilen firmalardan biriyiz.  Kameralı su kaçağı tespiti ve tamir / onarım sırasında kullandığımız tüm malzemeler üst düzey dayanıklı malzemeler olup, garantilidir. Tamir sonrasında oluşan meydana gelen olumsuzluklar bizim tarafımızdan kaynaklı ise ÜCRETSİZ şekilde tekrar onarım ve tamirini gerçekleştiriyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

Kameralı su kaçağı tespiti fiyatı, bulunduğunuz mesafe ve işleme göre değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve anlık olarak bilgi alabilirsiniz.

Duvarın iç kısmındaki nem ve ısıyı gösteren termal kameramız ile kaçağın olduğu yerde noktasal tespit gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede borulardaki tıkanıklık ve kaçağı tespit etmek oldukça kısa sürerken ekstra tadilat masraflarına gerek kalmıyor. Sadece tadilat yapılacak kısım gerekliyse küçük bir kırma işlemi ile kaynağa ulaşılıyor, tamir ediliyor ve tekrar geri kapatılıyor. Bu sayede hem vakitten hem de gereklsiz maliyetlerden sizleri kurtarıyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespitinin Faydaları

  • Tadilat masrafı düşüktür.
  • Ekstra tadilat işlemleri gerektirmez.
  • Kameralı su kaçağı tespiti ile kaçaklar kolayca tespit edilir.
  • İşlemler daha kısa sürmektedir.
  • Günlük yaşan konforunuz bu durumdan en az şekilde etkilenir.

Bulunduğunuz yerde su kaçağı olduğunu düşünüyor ve kırılıp dökülmeden kaçağı tespit etmek istiyorsanız hemen bizi arayarak kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara