Su kaçağı ve Sızıntı sorunları genel olarak banyo ve wc’lerde hatta mutfaklarda oluşmaktadır bu tür bölgelerde su kaçağının oluşması su tesisatının bu bölgelerde çok sık kullanımı büyük önem taşır bu vesile ile ev işyeri veya farklı yaşam alanlarında banyo wc’lerde oluşan su kaçaklarını %100 garantili olarak bulmaktayız. İstanbul’da banyo wc’lerde % 💯 garantili olarak bulan bir firma ile sorunlarınıza çözüm bulmak hizmet almak ve servis çağırmak için en doğru adrestesiniz. Avrupa tesisatçısı İstanbul’da banyo ve WC duvarlarında kırmadan su kaçağı bulmaktadır. Tuvalet ve banyo duvarlarında ıslanma nemlenme küflenme ve çeşitli şekillerde yıpranma söz konusu ise bir gizli su kaçağı oluşmuş olabilir banyo tuvalet wc’lerde özellikle duvarlarda oluşan su kaçaklarını kameralı cihazlarla tespit ederek hasarı tamir ve tadilat yaparak sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Duvarlarda Su Kaçak Tespiti İstanbul

Duvarda Su Kaçağı Bulma % 100 Garantili

Duvarlarda oluşan su kaçaklarını termal kameralar ile buluyoruz. Su kaçağı bulma süreci genellikle profesyonel yardım gerektirir. Ancak, evde basit birkaç adımı takip ederek su kaçağını tespit etmeye çalışabilirsiniz. İstanbul’da banyo ve wc duvarlarından su kaçağı bulma hizmeti almak için Avrupa Tesisatçı firması size hizmet vermektedir.

  1. Şüpheli Alanları Kontrol Etme: Öncelikle, su sızıntısının olduğundan şüphelendiğiniz bölgeleri inceleyin. Bunlar lavabo altları, duşlar, banyo ve mutfak lavaboları, çamaşır makineleri gibi yerler olabilir.
  2. Görsel İnceleme: Şüpheli alanlarda herhangi bir nem, küf veya su birikintisi var mı diye kontrol edin. Duvar veya zemindeki kabarma, boya soyulması veya lekeler de su sızıntısının işareti olabilir.
  3. Sesler: Duvarların içinde veya zemin altında su akışı sesi duyuyor musunuz? Eğer duvarlarınızda gizli borular varsa, bu borulardan gelen su sesi sızıntının olduğunu gösterebilir.
  4. Su Sayacı Kontrolü: Su sayağınızı kontrol edin. Eğer su kullanımı normalin üzerindeyse, ancak siz kullanmadıysanız, bu bir sızıntının işareti olabilir.
  5. Su Renklendirme Testi: Bazı durumlarda, sızıntının kaynağını bulmak için suya renklendirici madde ekleyerek tesisat sisteminizi kontrol edebilirsiniz. Renkli su sızıntının kaynağını kolayca gösterebilir.

Kendi imkanlarınız ile duvarlarda su kaçağı bulma işinde başarılı olamaz iseniz bizi arayın. Avrupa Tesisatçı kameralı cihazların desteği ile duvarlarda kırmadan su kaçağını bulmakta. 7/24 İstanbul içinde servis hizmetleir verilir. Alanında uzman kadrolarla sizlere çözümler sunarız.

Kendi başınıza duvarlarda su kaçağı aramak sadece başlangıç ​​için yardımcı olabilir. Su kaçağı bulma işlemi genellikle profesyonel tesisatçıların deneyim ve ekipmanı gerektirir. Özellikle gizli veya zor ulaşılabilir yerlerdeki kaçakları bulmak için özel cihazlar kullanılır. Eğer ciddi bir sızıntı olduğunu düşünüyorsanız, en iyisi bir uzmana başvurmak olacaktır.

Avrupa Tesisatçı ile duvarlarda su kaçak bulma maliyeti 800 ₺ dir.

One thought on “Duvarda Su Kaçağı Bulma % 💯 Garantili”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Explore More

Kağıthane Su Kaçak Onarımı

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti
Mayıs 2, 2024 0 Comments 10 tags

Su kaçağı onarımı ve tamiri işlemi, tesisat tecrübesi ve bilgi birikimi gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle, bu tür problemleri çözmek için profesyonel bir tesisatçıdan yardım almak önemlidir. Su kaçağı onarımı

Beykoz Kavacık Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Kavacık Su Kaçağı Tespiti
Mayıs 1, 2024 0 Comments 12 tags

Kavacık Dairede Su Kaçağı Tespiti Kavacık Binada Su Kaçağı Tespiti Kavacık Villalarda Su Kaçağı Tespiti Kavacık İşyerlerinde Su Kaçağı Tespiti Kavacık Boruda Su Kaçağı Tespiti Kavacık Depolarda Su Kaçağı Tespiti

Termal kamerayla su kaçağı bulma

Mayıs 25, 2024 0 Comments 4 tags

Termal kameralar ile kıramdan su kaçağı tespiti su sızıntısı bulma işlerinizde Avrupa Tesisatçı firması İstanbul’da sizlere hizmet vermektedir. Termal kameralar, nesnelerin yaydığı kızılötesi radyasyonu algılayarak görüntü oluşturan cihazlardır. Su kaçağı