Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir Su Tesisatçısı

Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, Kayabaşı, Şahintepesi, Şamlar, Ziya Gökalp

İstanbul su kaçağı bulma servisi olarak, baştan sona tesisat yenileme işlemine ihtiyaç olmaksızın tesisat sorununuzu çözmeye yönelik kamera ile hareket etmekteyiz. Hem çevreye, komşuya, apartmana hem de kendi evinize zarar ve rahatsızlık vermeden süreci hızlandırıyoruz. Yıllardır kırarak yapılan bu işlem artık görüntüleme kameraları çıkmasıyla birlikte daha kolay ve hızlı bir şekilde aksiyon almamızı sağlıyor. Evinizin fayans ve dekorları asla zarar görmüyor. Tadilat süreci gibi olası dertlerden sizi kurtararak Sarıyer su kaçağı tespiti sayesinde Avrupa Tesisatçı olarak tüm çalışma arkadaşlarımız profesyonel ve sorunsuz hizmet vermektedir. Yaptığımız işlemlerin daima arkasında durmaktayız. Sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sarıyer su kaçağı tespiti konusunda bize ve ekibimize sonuna dek güvenebilirsiniz. Bu hususlarda sizlere olabilecek en iyi hizmetleri vererek bu bölge ve civarlarında varlığımızı sürdürmekteyiz.

Zaman zaman tesisatla ilgili yaşanılan sorunlardan biri de mutfak tıkanıklığıdır. Lavabolar zaman zaman mutfaktaki bulaşık artıklarından dolayı tıkanmaktadır. Genel olarak düşüncemiz su ile birlikte ufak tefek atıkların gideceği yönündedir. Fakat atık yağlar ve kalıntılar zamanla lavaboların tıkanmasına sebep olur. İnsanlar geçici bir çözüm bulsa da tıkanma tekrarlanmaktadır. Lavabodan gelen kötü kokular insanları rahatsız etmeye başlayınca tıkanma durumundan şüphelenilebilir. Alanında uzman kişiler tarafından mutfakta yaşanan lavabo tıkanıklığı kolaylıkla çözüme kavuşacaktır. Kağıthane mutfak tıkanıklığı için Avrupa Tesisatçı ile iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir Su Tesisatçısı

Su kaçağı şüphesi varsa yapmanız gereken su vanasını hemen kapatmaktır. Elektrik prizlerinin etrafında, lambanın etrafında bir ıslaklık seziyorsanız yapmanız gereken ise elektriği sigortadan kapatmaktır. Ayrıca kombi ile ilgili bir sıkıntı varsa bar sıfırlıyorsa, su ilave etmeniz gerekiyorsa kombinizi kapatıp bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. En kısa sürede yaşadığınız problemi çözüme kavuşturmaktayız. Son teknoloji cihazlar sayesinde Avrupa Tesisatçı problemin kaynağını kolaylıkla çözmektedir.

Avrupa Tesisatçı Mutfak Tıkanıklıkları

Avrupa Tesisatçı garantili hizmet imkânı sunan cihazlar ile daha sonra yaşanılacak bir sorun durumunda da sizlerin yanında olacaktır. Atılan yabancı cisimler zamanla lavabolarda suyun gitmemesine, taşmalara sebep olur. Her an kullandığımız mutfaklarda yaşanan bu durum keyfimizi kaçırmaktadır. Mutfaklarda yaşanan lavabo tıkanıklıkları profesyonel ekibimiz sayesinde kısa sürede çözüme kavuşmaktadır. Kırarak veya dökerek lavabo açan firmalardan ziyade kırmadan dökmeden işlemlerimizi yapmaktayız. Mutfak lavaboları robot cihazlarla kolaylıkla açılır.

Başakşehir Su Tesisatçısı

Mutfak lavabolarını tıkayan çay posalarını, yağları, meyve ve sebze çamurlarını, yemek artıklarını lavabolara dökmemeye özen göstermek gerekir. Bunlara dikkat edildiği sürece lavabo tıkanıklığı yaşama durumunuz düşüktür. Lavabo tıkanıklığı oluşmaya başlayınca kötü koku eve yayılmaya başlar. Bu durumda insanı rahatsız edecektir. Lavaboyu açmak için kullanılan kimyasalları Avrupa Tesisatçı olarak önermiyoruz. Lavabo açıcılar asidik reaksiyona sebep olmaktadır. Bu durumda cilde temas ettiği anda yaralanmalara sebep olmaktadır. Ayrıca Pimaş borularının zarar görmesinde de sebep olmaktadır. Lavabo tıkanıklıkları boruların eskimesinden de kaynaklanabilir. Bu nedenle boruların değiştirilmesinde fayda vardır.

 

Başakşehir Su Tesisatçısı

Kağıthane mutfak tıkanıklığı için Avrupa tesisatçı bir telefon uzağınızda hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir tesisatçıdır. Lavabo tıkanıklığı sadece evlerde değil iş yerlerinde de yaşanmaktadır. Tüm gününüzü alan geçici işlemlerle uğraşmak yerine, kalıcı çözümler bulmanızda fayda vardır. Lavabonuzun tam olarak açıldığından emin olmadan işlem yapmamaya özen gösterin.

Lavabo tıkanıklıkları,

Kameralı lavabo açma,

Robotla tıkanıklık açma,

Tıkalı gider açma,

Pimaş tıkanıklığı açma,

Mutfak lavabosu yıkama şeklinde açılmaktadır.

Başakşehir Su Tesisatçısı

Mutfak Tıkanıklığı Açma Maliyeti Ne Kadar?

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatlandırması, işlemdeki detaylara bağlıdır. Yapılan işleme göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan firmamız, yapılan işlemlerin her zaman arkasındadır. Her an kullandığımız ve hijyenik olmasına özen gösterdiğimiz mutfaklarda yaşanan tıkanmalar son derece bizleri üzmektedir. Fakat çözümü Avrupa Tesisatçı ile çok zor değildir. Kağıthane mutfak tıkanıklığı için bize ulaşmanız yeterli. Bu konuda uzman tesisatçılarımız, kolaylık sorunu çözmekte ve sizlere garanti vermektedir. Teknolojik araçlar sayesinde artık mutfak tıkanıklığı açmak kolaydır. Her evin ve her ofisin mutfağının başına gelebilecek olağan bir durum haline gelen mutfak tıkanıklıkları, işinin eli profesyonellere emanet edildiği takdirde kolayca çözüme kavuşturulmaktadır. Kullandığımız yöntem ve sistemler ile doğru ve anlaşılır çözümler üretmeyi hedef haline getirmekteyiz.

Başakşehir Su Tesisatçısı

Mutfak Tıkanıklığı Hangi Sebepten Meydana Gelmektedir?

Mutfak giderleri genellikle yemek atıkları, çay tortuları, yağ birikintileri zamanla mutfak giderlerinde tıkanıklık meydana gelmesine sebep olmaktadır. Bu tıkanıklıkların önüne geçmek için mutfak atıklarının giderden atılmasına engel olunmalıdır. Yağ gibi atık maddeler de tıpkı katı maddeler gibi tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bu yağ tıkanıklığının önüne geçmek için yağları yağ atık kutusunda biriktirmeniz çok daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Yağlar giderin alt kısımlarında birikerek mutfak tıkanıklıklarına sebep olmaktadır. Bu nedenden ötürü yağları mutfak lavabolarına dökmemeniz oldukça önemlidir. Bir zaman sonra tıkanıklık açmak için kullanılan yöntemler fayda sağlamayarak ciddi hasarlara sebep olmaktadır. Günümüz teknolojisinde eski usul işlemlerin aksine kırmadan mutfak gideri açma işlemi kolaylıkla yapılmaktadır. Kağıthane’de mutfak tıkanıklığı açma konusunda en yetkili ve en profesyonel hizmet verme anlayışına sahibiz. Tüm yetkililerimiz donanımlı ve mutfak tıkanıklığı açma konusunda yetiştirilmiş tecrübeli ustalardan oluşmaktadır.

 

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

7 gün 24 saat Kâğıthane acil su kaçağı tespiti için usta arayanlar iletişim numaramız üzerinden bize kolayca ulaşabilirler. İletişim numaramız; 0532 354 58 54 ve sabit telefon numaramız 0212 446 46 30 bu şekildedir. Bu numaralar üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Başakşehir Su Tesisatçısı

İstanbul’un Avrupa yakasında vermiş olduğumuz bu hizmeti Kağıthane mutfak tıkanıklığı açma işlemlerini yaparak layığıyla sürdürmekteyiz. Müşterilerimiz haklı olarak evlerine bir zarar gelmesinden, evin temizliğinden, fayans veya seramiklerin kırılmasından endişe duyabilirler. Fakat mutfak tıkanıklığının giderilmesi işleminde mutfağınıza herhangi bir zarar gelmemektedir. Kameralı sistemi sayesinde kırmadan dökmeden, etrafa herhangi bir zarar vermeden mutfağınızdaki tıkanıklığı gideriyoruz. Temiz bir işçilik çıkararak müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Yaşadığınız probleme en kısa sürede dönüş yaparak sizi bu durumdan kolaylıkla kurtarıyoruz. Yaşanılan durumun ne kadar zor olduğunu ve en kısa sürede tesisat gerektirdiğini farkındayız. İşte bu yüzden bizlere her zaman ulaşarak servis için randevunuzu oluşturabilirsiniz. Kağıthane bölgesinde mutfak tıkanıklığı açma konusunda verdiğimiz kusursuz hizmetimize güveniyor sizlere bu konuda daima yardımcı oluyoruz. 0532 354 58 54 numaralı cep telefonumuz üzerinden bizimle doğrudan irtibat kurabilir, bu problemden en kısa sürede kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Başakşehir, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçedir. İlçenin tarihi, geçmişi Osmanlı dönemine kadar uzanan köklü bir geçmişe sahiptir.

Başakşehir’in tarihi, Osmanlı İmparatorluğu dönemindeki yerleşimlerle başlar. İlçe topraklarında yer alan Bahçeşehir, Kayaşehir, Ziya Gökalp ve Güvercintepe gibi semtlerdeki tarihi yapılar ve kalıntılar, bölgenin Osmanlı döneminde de yerleşim alanı olduğunu göstermektedir.

Ancak Başakşehir, özellikle 20. yüzyılın sonlarından itibaren hızlı bir şekilde gelişmiş ve büyümüştür. 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında, bölge modern konut projeleri ve altyapı çalışmalarıyla dönüştürülmüştür.

2008 yılında Başakşehir, İstanbul’un 39. ilçesi olarak resmi olarak kurulmuştur. Başakşehir, yeni yapılanma projeleriyle özellikle konut ve iş merkezleri açısından hızla büyümüş ve modern bir görünüme kavuşmuştur. İlçe, TOKİ tarafından yapılan konut projeleriyle de bilinir.

Başakşehir, aynı zamanda önemli eğitim ve sağlık kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün maçlarını oynadığı bir spor kompleksidir.

Bugün Başakşehir, modern konut projeleri, yeşil alanları, alışveriş merkezleri ve sağlık kurumlarıyla dikkat çeken bir ilçe haline gelmiştir. Başakşehir, İstanbul’un gelişen ve yenilenen bölgelerinden biridir ve hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

 

..

 

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara