Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Kartal Tıkanıklık Açma

Kartal Tıkanıklık Açma

Kartal Tıkanıklık Açma

 0530 867 72 25

Kartal’da hizmet verdiğimiz mahalleler: Atalar Mah. – Cevizli Mah. – Cumhuriyet Mah. – Çavuşoğlu Mah. – Esentepe Mah. – Gümüşpınar Mah. – Hürriyet Mah. – Karlıktepe Mah. – Kordonboyu Mah. – Orhantepe Mah. – Orta Mah. – Petrol İş Mah. – Soğanlık Yeni Mah. – Topselvi Mah. – Uğur Mumcu Mah. – Yakacık Çarşı Mah. – Yakacık Yeni Mah. – Yalı Mah. – Yukarı Mah. – Yunus Mah. – Mah. –

Avrupa tesisatçı firması olarak şu kaçak tespitini kameralı cihazlarla akustik dinleme cihazları ile herhangi başka bir yeri kırmadan tespit ediyoruz temiz su tesisatında ise herhangi bir yeri kırmadan noktasal tek bir fayansta tespit ediyoruz. Eğer pis su tesisatında bir kaçağınız varsa Pimaşları kameralı cihazlar ile görüntüleyip kırık, çökme,meyilsizlik gibi kaçakları kurmadan tespit ediyoruz. Avrupa tesisatçı güvencesiyle firmamız 15 yıldır İstanbul geneli mobil hizmeti sayesinde istanbulun bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Eğer banyonuzdan alt kata bir akıntı varsa ve yeni başlayan bir su akıntı ise bu temiz su tesisatında kaçak olduğunu gösterir. Eğer bir yıldır veya daha uzun süreçte alt katınızda bir akıntı var ise ve kabarmalar sarartı şeklinde ise bu pis su tesisatında kaçak olduğunu gösterir firmamızı arayarak daha fazla masrafa yol açmadan yardım alabilirsiniz firmamızı aradıktan sonra ilk önce sorunuzu telefonda dinleyip ve açık adres bilgilerinizi alıyoruz sahadaki en yakın servisimizi 1 saat içerisinde adresinize yollayıp su kaçağı problemini ustalarımız tarafınca çözüyoruz. Eğer evinizde bir Su kaçağı problemi var ise cihazı ve kamerası olmayan ustaları çağırmayın çünkü size daha büyük masrafta bulunabilirler.

Sizler de profesyonel bir destek almak istiyorsanız telefon numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sabit telefon numaramız: 0212 446 46 30 bu numaradan veya mobil numaramız olan 0532 354 58 54 numaralı telefon numarasından bizlere 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefonda vermiş olduğunuz bilgilere istinaden, en kısa sürede sizlerin adresine ulaşarak hizmetimizden fayda görmenizi sağlıyoruz. Ardından yapılan tüm işlemlerin sorunsuz ve garantili olacağının teminatını vererek süreci kolaylıkla tamamlıyoruz

Kaçağı Tespiti 7 gün 24 saat Avrupa Tesisatçı ile sizlerle. Sizlere en doğru hizmeti vermek adına sertifikalı personel çalıştırmaya özen göstermekteyiz. Bu nedenle yaşadığınız su kaçağı tespiti sonrasında da garanti vermekteyiz. Evinize herhangi bir zarar vermeden yaptığımız işlemler için fiyatlarımız oldukça uygundur. Avrupa Tesisatçı’ dan randevu alarak yaşadığınız problemi kısa bir sürede çözebiliriz.

Zamanında alınan önlem ile maliyeti daha düşük olacak şekilde bu durumdan kolaylıkla kurtularak kaçağın önüne geçilebilir. Su kaçağı problemlerinde eski tip çözümler üretmek yerine daha teknolojik sistemler kullanmayı tercih etmelisiniz. Eski tip yöntemler kaçağın daha fazla sorun olarak size geri dönmesine neden olabilmektedir.

 

Kartal Su Kaçağı Tespiti 0530 867 72 25

su kaçagi tespiti – banyo gider açma – tıkalı boru açma fiyatları – gider tıkanıklığı açma – kırmadan lavabo açma – lavoba acma – kırıp dökmeden su kaçağı tespiti – lavabo tikanikligi acma – tıkalı gideri açma – mutfak gider açma – su kaçağı tespiti – su kaçağı tespit ücreti – istanbul su kaçağı servisi – su kacagi tespiti – tikali tuvaleti acmak – su kaçağı tespit fiyatı – gebze belediyesi kanalizasyon açma – kırmadan dökmeden su kaçağı bulma – tıkalı lavaboları nasıl açarız – asit ile lavabo açma – mutfak gider açma – su kacak tespiti – pimaş tıkanıklığı nasıl açılır – lavabo tıkanıklığı açma aleti – tıkanan lavabo açma – termal kamera ile su kaçağı bulma – kameralı kaçak tespiti – tuvalet tıkanıklığı – tıkalı tuvalet açma – kombi su kaçağı tamiri – tuvalet açmak için – tuvalet tıkanıklığı nasıl geçer – tıkanık açma – anadolu yakası kaçak su tespiti – su kacağı tespiti – evde tuvalet açma yöntemleri – kolay lavabo açma – lavabo pimaş açma – su kaçak tespiti fiyat – tıkanıklık açma servisi – pimaş tıkanıklığı açma – lavabo tıkanıklık açma –  tıkanıklık açma – tıkalı lavabo açma – kameralı mutfak gideri açma – mutfak lavabo tıkanıklığı – su kaçağı bulma – gider açma – su kaçağı tespit fiyatları – istanbul su kaçağı tespiti – mutfakta su kaçağı tespiti – tuvalet tıkanıklığı acma – pis su kaçağı tespiti –

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Yağ gibi atık maddeler de tıpkı katı maddeler gibi tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bu yağ tıkanıklığının önüne geçmek için yağları yağ atık kutusunda biriktirmeniz çok daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Yağlar giderin alt kısımlarında birikerek mutfak tıkanıklıklarına sebep olmaktadır. Bu nedenden ötürü yağları mutfak lavabolarına dökmemeniz oldukça önemlidir.

Pis su kaçaklarını tahmin etmek diğer kaçaklara oranla daha zordur. Pimaş borularına gönderilen kamera ile tespit edilmektedir. Kaçağın kırıktan, çatlaktan mı yoksa tıkanıklık mı olduğu anlaşılarak tadilat planı çizilir. Sertifikalı personellerden hizmet almaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kurumsal firmaları tercih etmekte fayda vardır.

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Temiz bir işçilik çıkararak müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Yaşadığınız probleme en kısa sürede dönüş yaparak sizi bu durumdan kolaylıkla kurtarıyoruz. Yaşanılan durumun ne kadar zor olduğunu ve en kısa sürede tesisat gerektirdiğini farkındayız. İşte bu yüzden bizlere her zaman ulaşarak servis için randevunuzu oluşturabilirsiniz

Bir diğer su kaçağı sebebi koç vuruşu denilen durum olabilir. Koç vuruşu, gün içinde sürekli olarak açıp kapatılan ve ani kapatılan musluklarda basınç kaybı meydana gelmektedir. Sürekli olarak ani aç kapa yapılması basıncın çıkıp çıkıp inmesine koç vuruşu denmektedir.

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Lavabodan gelen kötü kokular insanları rahatsız etmeye başlayınca tıkanma durumundan şüphelenilebilir. Alanında uzman kişiler tarafından mutfakta yaşanan lavabo tıkanıklığı kolaylıkla çözüme kavuşacaktır.

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Boruların tıkanması sebebiyle kullanılan kimyasal maddeler ise zaman içerisinde borunun erimesine sebep olarak su kaçağına sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda su kaçağı tespiti konusunda uzman kişilerden destek almak oldukça faydalıdır. Bu ve bunun gibi su kaçağı durumları çoğu kişinin başına gelmektedir. Zamanında alınan önlem ile maliyeti daha düşük olacak şekilde bu durumdan kolaylıkla kurtularak kaçağın önüne geçilebilir.

Atılan yabancı cisimler zamanla lavabolarda suyun gitmemesine, taşmalara sebep olur. Her an kullandığımız mutfaklarda yaşanan bu durum keyfimizi kaçırmaktadır. Mutfaklarda yaşanan lavabo tıkanıklıkları profesyonel ekibimiz sayesinde kısa sürede çözüme kavuşmaktadır

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Profesyonel cihazlar sayesinde işinin uzmanı ekiplerimiz su kaçağı tespitini yapmaktadır. Kartal Cihazla Su Kaçağı Tespiti termal kameralar ve dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Daha büyük zararlara yol açmamak adına kırma, dökme yapmadan Avrupa tesisatçı sizlerle. En fazla kırılan bir veya iki kalebodur hemen tamir edilir. Hiçbir sıkıntı olmamışçasına eski halinde kalır. Kartal’da Su Kaçağı tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evdeki su kaçaklarını tespit eden firmaların fiyatından ziyade su kaçaklarını nasıl tespit ettiklerine özen göstermek gerekir. Öncelikle genel olarak su kaçağı tespiti yapan firmalar, şebeke suyunu kontrol ederek işe başlamaktadır. Daha sonra sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu yer tespiti yapması gerekmektedir. Bu yöntem ile sadece tek bir fayans kırılarak su kaçağı tadilatı yapılmaktadır. Eğer bir sorun görüntülenmezse pimaş içi kamera sistemi ile görüntülenir. Sıcak su kaçakları için ise termal görüntüleme sistemi kullanılmaktadır. Bu konuda uzman kişiler tespiti kolaylıkla, doğru yöntemleri uygulayarak tespit eder.

 

 

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

  .  .

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara