Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Maltepe Tıkanıklık Açma

Maltepe Tıkanıklık Açma

Maltepe Tıkanıklık Açma

 0530 867 72 25

Maltepe’de hizmet verdiğimiz mahalleler: AltayçeşmeMah. – AltıntepeMah. – AydınevlerMah. – BağlarbaşıMah. – BaşıbüyükMah. – BüyükbakkalköyMah. – CevizliMah. – ÇınarMah. – EsenkentMah. – FeyzullahMah. – FındıklıMah. – GirneMah. – GülensuMah. – GülsuyuMah. – İdealtepeMah. – Küçükyalı MerkezMah. – YalıMah. – ZümrütevlerMah. –

Sabit telefon numaramız: 0212 446 46 30 bu numaradan veya mobil numaramız olan 0532 354 58 54 numaralı telefon numarasından bizlere 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefonda vermiş olduğunuz bilgilere istinaden, en kısa sürede sizlerin adresine ulaşarak hizmetimizden fayda görmenizi sağlıyoruz. Ardından yapılan tüm işlemlerin sorunsuz ve garantili olacağının teminatını vererek süreci kolaylıkla tamamlıyoruz

Pimaş Yıkama

Lavabo giderleri yemek artıkları atılarak pimaş giderlerinin içi yağlanma veya kireçlemeye sebeb olmaktadır. İlk önce firmamız tarafından adrese ekip yollanarak gider borusuna kamera ilr bakmaktayız pimaşınızın içi çok yağlı veya gider borusunda daralma gözüküyor ise basınçlı yıkama makinesi ile pimaşınızın içi temizlenir sürekli tıkanma söz konusu ise ve gider borusunda herhangi bir yağlanma veya vebenzeri şeyler gözükmez ise gider borunuzda eğimsizlik veya çökme olabilir firmamız bunu kamerada müşterilere en iyi bir şekilde hiç bir müşteriyi mağdur etmeden kısa yollu çözüme ulaştıracaktır eğer sizinde bir tesisat firmasına ihtiyacınız varsa uzman kadrolu firmamızdan pimaş yıkamaya ihtiyacınız varsa 05308677225 – 02124464630 iletişim numaralarından yardımda bulunabilirsiniz. Yağlanmanın sebebi ise genelde mutfak giderlerinde gözükmektedir çünkü kahve atığı yemek artıkları boruları yağlanmaya götürmektedir bir diğer yanı ise mutfak giderlerinin uzun ve meyilsiz olmasıdır lokanta veya herhangi bir işletme sahibiyseniz giderlere lavabo açıcı veya asitli kimyasallar kullanmamalısınız çünkü asitli kimyasallar eski pimaşları yakma olasılığı ve boruyu büzme haline getirebilir bu nedenle size maddi açıdan daha fazla masrafa yol açabilir. Yaptığımız pimaş yıkama hizmetine gider borusunda meyilsizlik veya çökme söz konusu yoksa firmamız güvencesiyle garanti veriyoruz hizmetimiz bütün istanbul geneli olmaktadır. Tuvalet borularında ise en çok sık karşılaşılan sorunlar kireçlemelerdir ve bu gibi sorunlar ıslak mendil kağıt peçete ve bez benzeri maddeleri kireçe yapışmaktadır tuvalet gideriniz sürekli tıkanıyorsa gider borusunda kireçleme mevcut olabilir ve döktüğünüz kimyasallar borulara çatlaklık ve ezilme tehlikesi meydana getirir firmamızı arayarak kameralı cihazlarımız ile sorunuzu giderelim aynı gün içinde istanbul geneli her yere hizmetimiz vardır pimaş yıkama hizmetini basınçlı su ile temizliyoruz yağlanma kireçlenme sorunuzu herhangi bir yeri kırmadan temizliyoruz işlem tamamlandıktan sonra kamera ile tekrar gider borusunu kamera ile görüntüleyip müşterimize gösteriyoruz

Kaçağı Tespiti 7 gün 24 saat Avrupa Tesisatçı ile sizlerle. Sizlere en doğru hizmeti vermek adına sertifikalı personel çalıştırmaya özen göstermekteyiz. Bu nedenle yaşadığınız su kaçağı tespiti sonrasında da garanti vermekteyiz. Evinize herhangi bir zarar vermeden yaptığımız işlemler için fiyatlarımız oldukça uygundur. Avrupa Tesisatçı’ dan randevu alarak yaşadığınız problemi kısa bir sürede çözebiliriz.

Su kaçağı problemlerinde eski tip çözümler üretmek yerine daha teknolojik sistemler kullanmayı tercih etmelisiniz. Eski tip yöntemler kaçağın daha fazla sorun olarak size geri dönmesine neden olabilmektedir.

 

Maltepe Su Kaçağı Tespiti 0530 867 72 25

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Yağlar giderin alt kısımlarında birikerek mutfak tıkanıklıklarına sebep olmaktadır.  Yağ gibi atık maddeler de tıpkı katı maddeler gibi tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bu yağ tıkanıklığının önüne geçmek için yağları yağ atık kutusunda biriktirmeniz çok daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Bu nedenden ötürü yağları mutfak lavabolarına dökmemeniz oldukça önemlidir.

Kaçağın kırıktan, çatlaktan mı yoksa tıkanıklık mı olduğu anlaşılarak tadilat planı çizilir. Pis su kaçaklarını tahmin etmek diğer kaçaklara oranla daha zordur. Pimaş borularına gönderilen kamera ile tespit edilmektedir.  Sertifikalı personellerden hizmet almaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kurumsal firmaları tercih etmekte fayda vardır.

Maltepe Tıkanıklık Açma

Yaşanılan durumun ne kadar zor olduğunu ve en kısa sürede tesisat gerektirdiğini farkındayız. İşte bu yüzden bizlere her zaman ulaşarak servis için randevunuzu oluşturabilirsiniz Temiz bir işçilik çıkararak müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Yaşadığınız probleme en kısa sürede dönüş yaparak sizi bu durumdan kolaylıkla kurtarıyoruz.

Bir diğer su kaçağı sebebi koç vuruşu denilen durum olabilir. Koç vuruşu, gün içinde sürekli olarak açıp kapatılan ve ani kapatılan musluklarda basınç kaybı meydana gelmektedir.

Maltepe Tıkanıklık Açma 0530 867 72 25

Bu ve bunun gibi su kaçağı durumları çoğu kişinin başına gelmektedir. Lavabodan gelen kötü kokular insanları rahatsız etmeye başlayınca tıkanma durumundan şüphelenilebilir. Alanında uzman kişiler tarafından mutfakta yaşanan lavabo tıkanıklığı kolaylıkla çözüme kavuşacaktır.

Maltepe Su Kaçağı Tespiti 0530 867 72 25

Zamanında alınan önlem ile maliyeti daha düşük olacak şekilde bu durumdan kolaylıkla kurtularak kaçağın önüne geçilebilir. Boruların tıkanması sebebiyle kullanılan kimyasal maddeler ise zaman içerisinde borunun erimesine sebep olarak su kaçağına sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda su kaçağı tespiti konusunda uzman kişilerden destek almak oldukça faydalıdır.

Atılan yabancı cisimler zamanla lavabolarda suyun gitmemesine, taşmalara sebep olur. Her an kullandığımız mutfaklarda yaşanan bu durum keyfimizi kaçırmaktadır. Mutfaklarda yaşanan lavabo tıkanıklıkları profesyonel ekibimiz sayesinde kısa sürede çözüme kavuşmaktadır

Maltepe Su Kaçağı Tespiti 0530 867 72 25

En fazla kırılan bir veya iki kalebodur hemen tamir edilir. Hiçbir sıkıntı olmamışçasına eski halinde kalır. Kartal’da Su Kaçağı tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel cihazlar sayesinde işinin uzmanı ekiplerimiz su kaçağı tespitini yapmaktadır. Kartal Cihazla Su Kaçağı Tespiti termal kameralar ve dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Daha büyük zararlara yol açmamak adına kırma, dökme yapmadan Avrupa tesisatçı sizlerle.

Kullandığımız yöntem ve sistemler ile doğru ve anlaşılır çözümler üretmeyi hedef haline getirmekteyiz Her evin ve her ofisin mutfağının başına gelebilecek olağan bir durum haline gelen mutfak tıkanıklıkları, işinin eli profesyonellere emanet edildiği takdirde kolayca çözüme kavuşturulmaktadır.

Daha sonra sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu yer tespiti yapması gerekmektedir. Bu yöntem ile sadece tek bir fayans kırılarak su kaçağı tadilatı yapılmaktadır. Evdeki su kaçaklarını tespit eden firmaların fiyatından ziyade su kaçaklarını nasıl tespit ettiklerine özen göstermek gerekir. Öncelikle genel olarak su kaçağı tespiti yapan firmalar, şebeke suyunu kontrol ederek işe başlamaktadır.  Eğer bir sorun görüntülenmezse pimaş içi kamera sistemi ile görüntülenir. Sıcak su kaçakları için ise termal görüntüleme sistemi kullanılmaktadır. Bu konuda uzman kişiler tespiti kolaylıkla, doğru yöntemleri uygulayarak tespit eder.

 

 

 

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

  .  .

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara