Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Tuzla Tıkanıklık Açma

Tuzla Tıkanıklık Açma

Tuzla Tıkanıklık Açma 0530 867 72 25

Tuzla’ da hizmet verdiğimiz mahalleler: – Akfırat – Anadolu – Aydınlı – Aydıntepe – Cami – Evliya Çelebi – Fatih – İçmeler – İstasyon – Mescit – Mimar Sinan – Orhanlı – Orta – Postane – Şifa – Tepeören – Yayla –

 

Tuzla Tıkanıklık Açma 0530 867 72 25

İzolasyon kaçakları için kullanılan cihazlar, termal kameralar ile görüntüleme yapılarak tespit edilir. Çünkü tespiti oldukça zordur. Dışardan bakıldığında çözülecek bir durum değildir. Çoğunlukla yanlış izolasyon nedeniyle oluşur. Çoğunlukla teraslarda olur.

su kaçağı tespiti için kullanılan yönteme göre fiyat verilmektedir. Bazı işlemler meşakkatli iken bazı işlemler oldukça kolay olabilir. Bu durum da fiyatı etkilemektedir. İyi bir araştırma yaparak firma seçimi yapmanız gerekir.  

 

Tuzla Tıkanıklık Açma 0530 867 72 25

Cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalar size garanti kapsamında ürünler kullanıp kullanmadığına dikkat etmeniz gerekir. Yapılan işlemleri size bir kâğıda yazmaları da oldukça önemlidir. Daha sonra yaşadığınız bir sorun karşısında muhatap bulabilmek adına bu ince ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Üst kattan mı yoksa alt kattan mı kaçak olduğunu bazen anlamayabilirsiniz. Bunun için en doğru olanı su kaçağı tespiti eden tesisatçılar ile iletişime geçmektir. Pis su kaçaklarını tahmin etmek diğer kaçaklara oranla daha zordur. kanalizasyon açma – karbonat sirke lavabo açma – pimaş tıkanıklığı nasıl açılır – lavabo tıkanıklığı açma aleti – tıkanan lavabo açma – termal kamera ile su kaçağı bulma – kameralı kaçak tespiti – tuvalet tıkanıklığı – tıkalı tuvalet açma – kombi su kaçağı tamiri – tuvalet açmak için – tuvalet tıkanıklığı nasıl geçer – tıkanık açma – anadolu yakası kaçak su tespiti – su kacağı tespiti – evde tuvalet açma yöntemleri – kolay lavabo açma – lavabo pimaş açma – su kaçak tespiti fiyat – tıkanıklık açma servisi – pimaş tıkanıklığı açma – lavabo tıkanıklık açma – duş gideri açma – klozet tıkanıklık açma – evde klozet tıkanıklığı açma – anadolu yakası su kaçağı tespiti – kameralı su kaçağı bulma – su tesisatı kameralı – kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma –

Tuzla Tıkanıklık Açma 0530 867 72 25

tesisat su kaçağı tespiti – kaçak su tespiti nasıl yapılır – tuvalet tıkanması nasıl açılır – kameralı tıkanıklık açan firma – su sızıntısı tamiri – lavabo gider borusu tıkanıklığı – tuvalet gider açma – tesisat su kaçağı tespiti – tikanmis klozet nasil acilir – istanbul gider tıkanıklığı açma – gider borusu açma – termal kamera su kaçağı – istanbul su kaçağı servisi – su kacagi tespiti – tikali tuvaleti acmak – su kaçağı tespit fiyatı – gebze belediyesi kanalizasyon açma – kırmadan dökmeden su kaçağı bulma – tıkalı lavaboları nasıl açarız – asit ile lavabo açma – mutfak gider açma – su kacak tespiti – lavabo aç bim – karbonatla lavabo acma – Tıkanan lavaboların sebebi genellikle yanlış döşenmiş gider boruları veya eskimiş tesisatlardan kaynaklanmaktadır. Biriken artık yemekler, saç ve sakal artıkları, lavaboya dökülen yağlar gibi etkenler de bu tarz durumlara sebebiyet vererek lavaboların tıkanmasına yol açmaktadır. Yaşadığınız bu tarz olumsuz durumlarda Avrupa Tesisatçı ailesi olarak daima yanınızdayız. lavabo acmak icin ne yapilmali – egr su kaçağı – kılavuzla gider açma – tıkalı lavabo gideri nasıl açılır – termal kamera kaçak tespiti – derz su kaçağı – su kaçağı tesbiti – kanalizasyon açma fiyatları – kanal açma pulluk – karbonat ile lavabo açma – su kaçak tespiti – su tesisat kaçak tespiti – lavabo gideri açma – tuvalet gider tıkanıklığı nasıl açılır – lavabo açma fiyatları – tıkalı lavabo nasıl açılır – kanal açma vidanjör – bina gideri açma – robotla tuvalet açma – tıkalı boru açma – su kaçağı dinleme cihazı fiyatları –

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle beraber su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar da tespit açısından kolaylık sağlamıştır. Dinleme cihazları, cihazla su kaçağı tespitinde en çok kullanılan tespit araçlarındandır.  Noktasal veriler ile tespit edilmesini sağlayan dinleme cihazları sayesinde en fazla iki kalebodur yerinden çıkarılarak kaçak onarımı yapılmaktadır.

Geçmiş zamanlara baktığımızda neredeyse tüm mutfak kalebodurları yerinden kaldırılıp kaçak tespiti yapılıp, tadilat yapılırdı. Sıcak su kaçak tespiti termal kameralar ile yapılırken, soğuk su kaçak tespiti akustik dinleme cihazları ile yapılır. Cihazla su kaçağı tespiti amacı kırma ve dökmenin en aza indirilmesidir.

 

Tuzla Tıkanıklık Açma

Tesisat borularının yıpranması veya tesisatın yanlış uygulanması su kaçaklarının oluşmasına sebep olabilir. Sunulan hizmet hem sizi hem de eğer etkiliyorsa komşularınızı memnun eder. Çünkü bu durum ister istemez rahatsız edecektir. Cihazla su kaçağı tespiti yaparken fiyat değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise her işlem aynı değildir. Kimi işlemler uzun sürer ve farklı işlemler gerektirir.

Yüksek basınç su kaçaklarının oluşmasına sebep olmaktadır. Gece ve gündüz suyun basıncı farklılık göstermektedir. Bir diğer su kaçağı sebebi koç vuruşu denilen durum olabilir. Koç vuruşu, gün içinde sürekli olarak açıp kapatılan ve ani kapatılan musluklarda basınç kaybı meydana gelmektedir. Sürekli olarak ani aç kapa yapılması basıncın çıkıp çıkıp inmesine koç vuruşu denmektedir. Bir diğer sorun ise korozyondur. Kalitesiz olan su boruları su sızıntılarına sebep olabilir. Binaların yapısındaki bozukluklar bina eskidikçe artmaktadır. Binanın temelinde de değişimlere sebep olur. Su sızıntıları da kanalizasyona bağlı olarak ilerlemektedir.

Yapılması gereken şey hem daha az maliyetli hem de kısa zaman içinde çözülecek olan durumu işin uzmanlarına bırakarak cihazla su tespitini yaptırmaktır.

Tuzla Tıkanıklık Açma

Komşularınızın veya sizin başınıza gelebilecek durumlardan biri de su kaçaklarıdır. Genel olarak su kaçakları alt komşuya damlama şeklinde görülür. Teknolojinin gelişmesiyle beraber bu durum kolaylıkla çözümlenmektedir. Kırma veya dökme yapmadan sorunlu bölgeyi tespit ederek kolaylıkla tadilatı yapılmaktadır.

 Daha sonra sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu yer tespiti yapması gerekmektedir. Bu yöntem ile sadece tek bir fayans kırılarak su kaçağı tadilatı yapılmaktadır. Eğer bir sorun görüntülenmezse pimaş içi kamera sistemi ile görüntülenir. Sıcak su kaçakları için ise termal görüntüleme sistemi kullanılmaktadır. Bu konuda uzman kişiler tespiti kolaylıkla, doğru yöntemleri uygulayarak tespit eder. Ayrıca firmaların size hangi işlmleri yaptığına dair fatura veriyor olması da oldukça önemlidir.

. .

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara