Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Çekmeköy Su Kaçak Tespiti

Çekmeköy Su Kaçak Tespiti

Çekmeköy Su Kaçak Tespiti

 0530 867 72 25

Tesisat borularının yıpranması veya tesisatın yanlış uygulanması su kaçaklarının oluşmasına sebep olabilir. Sunulan hizmet hem sizi hem de eğer etkiliyorsa komşularınızı memnun eder. Çünkü bu durum ister istemez rahatsız edecektir. su kaçağı tespiti fiyat değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise her işlem aynı değildir. Kimi işlemler uzun sürer ve farklı işlemler gerektirir.

Akustik dinleme cihazları, termal kamera ve pimaş görüntüleme kamerası kullanılan cihazla su kaçağı tespit ekipmanlarıdır. Elimizde bu ürünlerin olması tespiti yapabileceğimiz anlamına gelmez. Bu işin uzmanı da olmak gerekir.

Yüksek basınç su kaçaklarının oluşmasına sebep olmaktadır. Gece ve gündüz suyun basıncı farklılık göstermektedir. Bir diğer su kaçağı sebebi koç vuruşu denilen durum olabilir. Koç vuruşu, gün içinde sürekli olarak açıp kapatılan ve ani kapatılan musluklarda basınç kaybı meydana gelmektedir. Sürekli olarak ani aç kapa yapılması basıncın çıkıp çıkıp inmesine koç vuruşu denmektedir. Bir diğer sorun ise korozyondur. Kalitesiz olan su boruları su sızıntılarına sebep olabilir. Binaların yapısındaki bozukluklar bina eskidikçe artmaktadır.

Çekmeköy Su Kaçak Tespiti 0530 867 72 25

 Çekmeköy’de hizmet verdiğimiz mahalleler: Alemdağ – Aydınlar – Cumhuriyet – Çamlık – Çatalmeşe – Ekşioğlu – Güngören – Hamidiye – Hüseyinli – Kirazlıdere – Koçullu – Mehmet Akif – Merkez – Mimar Sinan – Nişantepe – Ömerli – Reşadiye – Sırapınar – Soğukpınar – Sultançiftliği – Taşdelen

 

Ataşehir Su Kaçak Tespiti 0530 867 72 25

mutfak gider açma – su kacak tespiti – lavabo aç bim – karbonatla lavabo acma – lavabo acmak icin ne yapilmali – egr su kaçağı – kılavuzla gider açma – tıkalı lavabo gideri nasıl açılır – termal kamera kaçak tespiti – derz su kaçağı – su kaçağı tesbiti – kanalizasyon açma fiyatları – kanal açma pulluk – karbonat ile lavabo açma – su kaçak tespiti – su tesisat kaçak tespiti – lavabo gideri açma – tuvalet gider tıkanıklığı nasıl açılır – lavabo açma fiyatları – tıkalı lavabo nasıl açılır – kanal açma vidanjör – bina gideri açma – robotla tuvalet açma – tıkalı boru açma – su kaçağı dinleme cihazı fiyatları – mutfakgideriaçma – su kaçağı tespiti – kameralı su kaçağı tespiti – kl kanal açma – su kaçagı – tuvalet tıkanıklığı açma istanbul – tuvalet aç – kanal acma – banyo su kaçağı tespiti – tıkanıklık açma fiyatı – cihazlı su kaçağı bulma – bsu kaçagi tespiti – banyo gider açma – tıkalı boru açma fiyatları – gider tıkanıklığı açma – kırmadan lavabo açma – lavoba acma – kırıp dökmeden su kaçağı tespiti – lavabo tikanikligi acma – tıkalı gideri açma – mutfak gider açma – ikitelli su kaçağı tespiti – su kaçağı tespit ücreti

 

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Çekmeköy Su Kaçak Tespiti

Eskiden su kaçağı olduğu zaman neredeyse tüm banyo veya mutfak fayansları kırılmak zorunda kalıyordur. Teknolojinin gelişmesiyle ya bir veya birkaç kalebodur ya da herhangi bir kırma işlemi yapılmadan su kaçağı tamiri yapılmaktadır.

Su kaçağı bulma işlemini en doğru bu işle uğraşan tesisatçılar yapmaktadır. Kendimiz bunun çözümünü yapamayız. Tespiti evde bilinçsizce yapılacak kadar kolay değildir. Kendimiz yapmaya çalışsak daha masraflı hale gelir. Su kaçağı tespiti mutlaka cihaz yardımı ile yapılır.

Su kaçağı bulma amacıyla kullanılan cihazlar üç kategoride ele alınır. Bunlar;

Atık su kaçakları için kullanılan cihazlar, pimaş borularının görüntülenmesini sağlayan cihazlar kullanılır.

Temiz su için kullanılan cihazlar, özel dinleme cihazları ve su tesisatı test pompaları ile su kaçağı olan bölge tespit edilir.

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

kirmadan tikaniklik acma – lavabo acma – lavabo açan firma – lavabo açma yöntemi – tuvalet gideri açma – su kaçağı termal kamera – su arıza tespiti – pimaş aç – kimyasal ilaçla su kaçağı tamiri – klozet acmak icin – moda gider açma – lavabo tıkanıklığı nasıl geçer – kameralı gider açma – tıkalı balkon gideri açma – kırmadan su kaçağı – küvet tıkanıklığı nasıl açılır – banyo su sızıntısı tamiri – dc duyuru kanalı açma – kaçak bulma su tesisatı – su kaçağı tespiti istanbul – sukacagi – tikali lavabo acma – tıkanıklık açma – tuvalet tıkanıklık açma – tıkanık lavabo açma – gider tıkanıklığı açma fiyatları – su gideri nasıl açılır – gider acma – kanalizasyon açma – su kaçak tespit fiyatları – tıkanıklığı açma – tıkanmış tuvaleti açmak – kirmadan su kacagi tespiti – kanalizasyon acma – kanal açma fiyatları – mutfak lavabosu nasıl açılır – kameralı pimaş açma – tikali lavabo açma – kameralı su kaçak tespit – kırmadan su kaçağı tespiti

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Çekmeköy Su Kaçak Tespiti

Evdeki su kaçaklarını tespit eden firmaların fiyatından ziyade su kaçaklarını nasıl tespit ettiklerine özen göstermek gerekir. Öncelikle genel olarak su kaçağı tespiti yapan firmalar, şebeke suyunu kontrol ederek işe başlamaktadır. Daha sonra sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu yer tespiti yapması gerekmektedir. Bu yöntem ile sadece tek bir fayans kırılarak su kaçağı tadilatı yapılmaktadır. Eğer bir sorun görüntülenmezse pimaş içi kamera sistemi ile görüntülenir. Sıcak su kaçakları için ise termal görüntüleme sistemi kullanılmaktadır

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

 

 

Sağlık açısından baktığımızda ise tuvalet tıkanıklığı ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Kötü koku bulunan ortamı soluyan kişilerde sarılık, dizanteri, difteri, gibi ciddi hastalıklara sebep olabilir. Bu nedenle sorunun en kısa zamanda çözülmesinde oldukça fayda vardır. Tuvaletin temiz tutulması da oldukça önemlidir. Tıkalı bir tuvalet için profesyonel yardım almak maddi kayıpların daha az olmasına yardımcı olur. Tesisatta ciddi sorunların oluşmaması adına profesyonel ekiplerden yardım almanız daha doğru olacaktır. Kendi uğraşlarımızla çözüm bulmaya çalıştığımızda tesisat borularının geçtiği alanlar kırılabilir, darbe alabilir. Hasarsız bir onarım ve zaman kaybının önüne geçmek adına işin ehli kişilere bu işlemleri yaptırmak daha doğru olacaktır. Daha ilkel çözümler kullanarak hem zamandan hem de maddi anlamda zarar edebilirsiniz. Avrupa Tesisatçı ailesinin deneyim ve tecrübelerine dayanarak aldığınız hizmet sayesinde daha avantajlı ve karlı bir hizmet almış olursunuz.

banyo gider tıkanıklığı açma – lavabo açmak – kameralı gider açma fiyatları – tuvalet açmak için asit – lavaboyu acmak icin karbonat – tıkanık tuvalet nasıl açılır – görüntülü su kaçağı tespiti – tuvalet tikanikligi nasil gecer – acil su tesisatçısı – tuvalet tıkanıklığı açma – klozet tıkanıklığı açmak – tıkalı pimaş açma – tikaniklik açma –

Boruların tıkanması sebebiyle kullanılan kimyasal maddeler ise zaman içerisinde borunun erimesine sebep olarak su kaçağına sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda su kaçağı tespiti konusunda uzman kişilerden destek almanız gerekmektedir. Bu ve benzeri su kaçağı durumları çoğu kişinin başına gelebilir. Zamanında alınan önlem ile maliyeti daha düşük olacak şekilde bu durumdan kolaylıkla kurtula bilinir. su kaçağı problemlerinde eski tip çözümler üretmek yerine daha teknolojik sistemler kullanmayı tercih etmelisiniz.

tıkalı klozet açma – klozet tıkanıklığı neyle açılır – alaturka tuvalet tıkanıklığı açma – kanal açma – kamerayla kaçak su tespiti – lavabo acma yontemleri – lavabo tıkanıklığı – su kaçağı tespiti – kameralı su kaçağı tespiti istanbul – termal kamerayla su kaçağı tespiti – lavabo tikandi – gebze lavabo açma – tıkanıklık açma – tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları – tıkanan klozeti açmak için – mutfak gider tıkanıklığı açma – dogal lavabo acma – tuvalet tıkanıklığı açma ne kadar – tuvalet gideri açma – istanbul robotla tıkanıklık açma – kameralı tıkanıklık açma – tıkalı lavaboyu nasıl açarız – kameralı lavabo açma – tıkanan lavabo gideri nasıl açılır

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

  .  .

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara