Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Robotla Kanal Açma

Robotla Kanal Açma

Robotla Kanal Açma

Robotla Kanal Açma yapan firmaların garanti verip vermemesine dikkat etmek gerekir. İşinin uzmanı kişiler bu konuda garanti vermektedir. su kaçağı tespiti  Evdeki su kaçaklarını tespit eden firmaların fiyatından ziyade su kaçaklarını nasıl tespit ettiklerine özen göstermek gerekir. Öncelikle genel olarak Robotla Kanal Açma yapan firmalar, şebeke suyunu kontrol ederek işe başlamaktadır. Daha sonra sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu yer tespiti yapması gerekmektedir. Bu yöntem ile sadece tek bir fayans kırılarak su kaçağı tadilatı yapılmaktadır. Eğer bir sorun görüntülenmezse pimaş içi kamera sistemi ile görüntülenir. Sıcak su kaçakları için ise termal görüntüleme sistemi kullanılmaktadır. Bu konuda uzman kişiler tespiti kolaylıkla, doğru yöntemleri uygulayarak tespit eder. Ayrıca firmaların size hangi işlemleri yaptığına dair fatura veriyor olması da oldukça önemlidir.

 

Robotla Kanal Açma

Tuvalet tıkanıklıkları yaşanılan soruna göre kendiliğinden de ortadan kalkabilir. Tıkanıklık yakın bir yerdeyse böyle bir durumdan söz edebiliriz. Fakat bu olasılık oldukça düşüktür. Tıkalı olan klozet, robotlu sistemle boru içindeki maddeler kanalizasyona gönderilir. Kameralı sistemle ise tıkanıklığa sebep olan cisim tespiti yapılır. Sifona bastığınız halde su gitmiyorsa, tıkanıklık ciddi boyuttadır diyebiliriz. Karbonat ve sirke ile açma işlemi evde sık denenen yöntemlerdendir. Yüzeysel tıkanıklıkları açmaktadır. Bir diğer yöntem ise marketlerde satılan kimyasallar ile yapılan tuvalet açma işlemidir. Bunlar zaman zaman geçici yöntemler olabilir. Fakat her zaman için doğru bir yöntemdir diyemeyiz. Sifon çekildiği halde gitmeyen bir su mevcut ise tıkanıklığın ciddi bir boyutta olduğundan söz edebiliriz. Sifon çekildikten sonra gelen su çok yavaş geri gidiyor veya su gitmekte zorluk çekiyorsa kısa sürede sorunu çözmek adına işlem yapmanız doğru olacaktır. Bu durum tuvaletten gelen kokunun artış göstererek rahatsızlık vermesi evresine kadar ilerlemektedir. Bu tip durumlarda insanları sağlık açısından tehdit etmektedir. Kanalizasyon suları ve kokuları içerisinde mikrop barındıran kötü maddelerdir. Robot kullanılarak yapılan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi işlem boyutuna göre yaklaşık yarım saat sürmektedir. Bu şekilde zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

Robotla Kanal Açma

Robotla Kanal Açma yapan firmalar size garanti kapsamında ürünler kullanıp kullanmadığına dikkat etmeniz gerekir. Yapılan işlemleri size bir kâğıda yazmaları da oldukça önemlidir. Daha sonra yaşadığınız bir sorun karşısında muhatap bulabilmek adına bu ince ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Üst kattan mı yoksa alt kattan mı kaçak olduğunu bazen anlamayabilirsiniz. Bunun için en doğru olanı Robotla Kanal Açma eden tesisatçılar ile iletişime geçmektir. Pis su kaçaklarını tahmin etmek diğer kaçaklara oranla daha zordur. Pimaş borularına gönderilen kamera ile tespit edilmektedir. Kaçağın kırıktan, çatlaktan mı yoksa tıkanıklık mı olduğu anlaşılarak tadilat planı çizilir. Sertifikalı personellerden hizmet almaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kurumsal firmaları tercih etmekte fayda vardır.

Tesisat borularının yıpranması veya tesisatın yanlış uygulanması su kaçaklarının oluşmasına sebep olabilir. Sunulan hizmet hem sizi hem de eğer etkiliyorsa komşularınızı memnun eder. Çünkü bu durum ister istemez rahatsız edecektir. Robotla Kanal Açma tespiti yaparken fiyat değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise her işlem aynı değildir. Kimi işlemler uzun sürer ve farklı işlemler gerektirir.

Robotla Kanal Açma

Zaman zaman tesisatla ilgili yaşanılan sorunlardan biri de mutfak tıkanıklığıdır. Lavabolar zaman zaman mutfaktaki bulaşık artıklarından dolayı tıkanmaktadır. Genel olarak düşüncemiz su ile birlikte ufak tefek atıkların gideceği yönündedir. Fakat atık yağlar ve kalıntılar zamanla lavaboların tıkanmasına sebep olur. İnsanlar geçici bir çözüm bulsa da tıkanma tekrarlanmaktadır. Lavabodan gelen kötü kokular insanları rahatsız etmeye başlayınca tıkanma durumundan şüphelenilebilir. Alanında uzman kişiler tarafından mutfakta yaşanan lavabo tıkanıklığı kolaylıkla çözüme kavuşacaktır. Robotla Kanal Açma için Avrupa Tesisatçı ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz mahalleler arasında Çağlayan Mahallesi Kanal Açma, Çeliktepe Mahallesi Kanal Açma, Emniyet Evleri Mahallesi Kanal Açma, Gültepe Mahallesi Kanal Açma, Gürsel Mahallesi Kanal Açma, Hamidiye Mahallesi Kanal Açma, Harmantepe Mahallesi Kanal Açma, Hürriyet Mahallesi Kanal Açma, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kanal Açma, Merkez Mahallesi Kanal Açma, Nurtepe Mahallesi Kanal Açma, Ortabayır Mahallesi Kanal Açma , Seyrantepe Mahallesi Kanal Açma, Sultan Selim Mahallesi Kanal Açma, Şirintepe Mahallesi Kanal Açma, Talatpaşa Mahallesi Kanal Açma, Telsizler Mahallesi Kanal Açma, Yahya Kemal Mahallesi Kanal Açma, Yeşilce Mahallesi Kanal Açma bulunmaktadır. Tüm bu mahallelerde vermiş olduğumuz hizmet ile en kısa sürede adresinize ulaşmaktayız. Sizler de evinizde, iş yerinizde veya herhangi bir yerde su kaçağı durumu ile karşı karşıya iseniz iletişim adresimiz ve irtibat numaramız üzerinden kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

Robotla Kanal Açma

Pis su giderlerinde zaman zaman bazı hasarlar oluşabilir. Sızıntının olduğu bölge cihazlarla yani pis su kamerası ile sorunun nerede olduğu tespit edilir. Kırmadan, dökmeden Sarıyer’de Su Kaçağı Tespiti yapan firma için Avrupa Tesisatçı ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sarıyer’in ilçesinin Ayazağa Mahallesi, Bahçeköy Merkez Mahallesi, Bahçeköy Yeni Mahallesi, Baltalimanı Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Darüşşafaka Mahallesi, Demirci Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, Garipçe Mahallesi, Huzur Mahallesi, İstinye Mahallesi, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Kemer Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Kısırkaya Mahallesi, Kocataş Mahallesi, Kumköy Mahallesi, Maden Mahallesi, Maslak Mahallesi, Merkez Mahallesi, Pınar Mahallesi’nde Robotla Kanal Açma yapılmakta ve kaçak problemi kısa bir süre içerisinde çözülmektedir.

Avrupa Tesisatçı sizler için en kaliteli ve uygun fiyatlı çalışma prensibine dikkat etmektedir. Pimaş borularına herhangi bir zarar vermeden lavabo gider tıkanıklığında yaşanan sorun çözülmektedir. Tıkanıklığı açmak için kullanılan makineler sayesinde tıkanıklık yok edilir. Borular kamera ile kontrol edilerek tıkanıklığa sebep olan farklı bir durumun olup olmadığı incelenir. Pimaş borularına zarar vermeden işlem yapılır ve herhangi bir kırma, dökme işlemi yapılmaz. Bu gibi durumlarda mutfağınızda bulunan malzemeler, fayanslar ve mermerler herhangi bir zarar görmeden işlem hızlıca tamamlanmış olur.

Evlerde, restoranlarda ve otellerde en sık kullanılan bölüm mutfaklardır. Dolayısıyla tıkanıklık sorunu en çok mutfakta olmaktadır. Yemek artıkları başta olmak üzere zaman içerisinde giderde birikme meydana gelebilir. Tıkanıklık olduğu zaman lavabo kullanılmaz duruma gelir. Bu durum lavabonun ve mutfağın kullanım esnasında sorunlar çıkararak suyun gitmemesine sebep olur. Suyun gitmemesi ise tüm işlerin durma noktasına gelmesine sebep olmaktadır. Normalde evlerde yapılan lavabo açma işlemleri biraz geçici işlemlerdir. Bir süre sonra tıkanma işlemi tekrar gerçekleşmektedir. Evlerde lavabo açıcı ile yapılan işlemler kesin bir sonuç vermemekle beraber olası durumda tekrar sorun teşkil ederek tıkanıklığın büyümesine sebep olabilir. Sarıyer mutfak tıkanıklığı açma ile bu gibi sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Sarıyer ve çevresindeki mahallelerin tamamında Avrupa Tesisatçı olarak ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

. .

 

 

 

 

1Yorum

  • Mehmet
    Şubat 23, 2023

    Binamızın ana kanal borusu tıkanmıştı Avrupa Tesisatı çağırdım robot ile açtılar

    Reply

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara