Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

 Robotla kaçağı tespiti  

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Robotla Su Kaçağı Tespiti

7 gün 24 saat Kâğıthane acil robotla su kaçağı tespiti için usta arayanlar iletişim numaramız üzerinden bize kolayca ulaşabilirler. İletişim numaramız; 0532 354 58 54 ve sabit telefon numaramız 0212 446 46 30 bu şekildedir. Bu numaralar üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayazağa Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Bahçeköy Merkez Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Bahçeköy Yeni Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Baltalimanı Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Büyükdere Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Çamlıtepe Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Çayırbaşı Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Cumhuriyet Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Darüşşafaka Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Demirci Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Emirgan Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Fatih Sultan Mehmet Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Ferah evler Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Garipçe Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Huzur Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – İstinye Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Kazım Karabekir Paşa Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Kemer Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Kireç burnu Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Kısırkaya Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Kocataş Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Kumköy Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Maden Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Maslak Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Merkez Mah. Robotla Su Kaçağı Bulma – Pınar Mah. su kaçağı tamiratı işlemlerinde her daim hizmet vermekteyiz.  

 Mutfak lavaboları robot cihazlarla kolaylıkla açılır. Mutfak lavabolarını tıkayan çay posalarını – yağları – meyve ve sebze çamurlarını – yemek artıklarını lavabolara dökmemeye özen göstermek gerekir. Bunlara dikkat edildiği sürece lavabo tıkanıklığı yaşama durumunuz düşüktür. Lavabo tıkanıklığı oluşmaya başlayınca kötü koku eve yayılmaya başlar. Bu durumda insanı rahatsız edecektir. Lavaboyu açmak için kullanılan kimyasalları Avrupa Tesisatçı olarak önermiyoruz. Lavabo açıcılar asidik reaksiyona sebep olmaktadır.

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Geçmiş zamanlara baktığımızda neredeyse tüm mutfak kalebodurları yerinden kaldırılıp kaçak tespiti yapılıp – tadilat yapılırdı. Sıcak su kaçak tespiti termal kameralar ile yapılırken – soğuk su kaçak tespiti akustik dinleme cihazları ile yapılır. Robotla kaçağı tespiti  amacı kırma ve dökmenin en aza indirilmesidir.

Banyonuzda – mutfağınızda – tuvaletinizde veya odanızın herhangi bir yerinde su akıntısı görüyorsanız bu durum su kaçağı belirtisidir. Yapmanız gereken vakit kaybetmeden Avrupa Tesisatçı ile iletişime geçmektir. Kaliteden ödün vermeyen firmamız – Kağıthane robotla kaçağı tespiti  için bir telefon uzağınızda. Su kaçağı – kırmadan robotla kaçağı tespiti  yapılması için kullanılan teknolojik aletler bulunana kadar fayanslar ve kalebodurlar kırılarak yapılıyordu. Bu durumda ev daha çok inşaat alanına dönüyor ve maliyet de artmaktaydı. Son teknoloji ile robotla kaçağı tespiti  oldukça basit ve masrafsızdır.

Robotla Su Kaçağı Tespiti

Pimaş: Pis su borularının içine gönderilen endoskopik kameralar sayesinde çatlak – kırık – conta sıyırması sebebiyle oluşan sızıntılar tespit edilir ve kolaylıkla tamir edilir. Borunun içindeki başka problemleri bulmak için de kullanılır.

Termal Kamera: Su kaçağını tespit etmenin yanı sıra yardımcı cihaz olarak kullanılır. Sıcak su tesisatının geçtiği yerdeki su kaçağını belirlemek için kullanılır.

Frekans Dinleme Kulaklığı: Temiz su tesisatı kaçakları için kullanılan Frekans dinleme kulaklığı sadece arızanın olduğu yerin tespiti açısından nokta atışı yapan bir cihazdır. Böylelikle gerekmeyen yerler kırılmadan – gereksiz masraf yapılmadan sorunlu bölge onarılır.

Tesisat Ölçüm Pompası: Kaçak tespiti sırasında temiz su borusundaki kaçakları tespit ederken kullanılan yardımcı ekipmandır.

Nem Ölçme Aleti: Rutubet veya nemle olan bölgede nem ölçen yardımcı cihaz olarak kullanılmaktadır. Bulunulan ortamdaki rutubet ve nem sorunu nem ölçme aleti ile uzman çalışanlarımız sayesinde kolaylıkla bulunur ve en kısa zamanda çözülmektedir.

Avrupa Tesisatçı sizler için bir telefon uzağınızda. Sarıyer Robotla kaçağı tespiti  için bizimle iletişime geçiniz. Cihazla su kaçağı tespit etmek kısa sürede makul bir masrafla sorunun çözülmesi demektir.

Avrupa Tesisatçı sizler için en kaliteli ve uygun fiyatlı çalışma prensibine dikkat etmektedir. Pimaş borularına herhangi bir zarar vermeden lavabo gider tıkanıklığında yaşanan sorun çözülmektedir. Tıkanıklığı açmak için kullanılan makineler sayesinde tıkanıklık yok edilir. Borular kamera ile kontrol edilerek tıkanıklığa sebep olan farklı bir durumun olup olmadığı incelenir. Pimaş borularına zarar vermeden işlem yapılır ve herhangi bir kırma – dökme işlemi yapılmaz. Bu gibi durumlarda mutfağınızda bulunan malzemeler – fayanslar ve mermerler herhangi bir zarar görmeden işlem hızlıca tamamlanmış olur.

Robotla Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı olduğunu anlamamız oldukça basittir. Kombinin suyunda düzelmeyen su eksikliği durumu varsa su kaçağından söz edebiliriz. Duvarda ve tavanda ıslaklık oluşuyorsa veya bu bölgelerde kabarmalar var ise su kaçağı mevcuttur. Su faturanız hiç olmadığı kadar yüksek geliyorsa veya parkede su birikiyorsa bir kaçaktan söz edilebilir. Betondan su çıkıyorsa veya su saati dönmeye devam ediyorsa yine su kaçağı vardır diyebiliriz.

Robotla kaçağı tespiti  yapan firmaların garanti verip vermemesine dikkat etmek gerekir. İşinin uzmanı kişiler bu konuda garanti vermektedir. Evdeki su kaçaklarını tespit eden firmaların fiyatından ziyade su kaçaklarını nasıl tespit ettiklerine özen göstermek gerekir. Öncelikle genel olarak robotla kaçağı tespiti  yapan firmalar – şebeke suyunu kontrol ederek işe başlamaktadır. Daha sonra sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu yer tespiti yapması gerekmektedir. Bu yöntem ile sadece tek bir fayans kırılarak su kaçağı tadilatı yapılmaktadır. Eğer bir sorun görüntülenmezse pimaş içi kamera sistemi ile görüntülenir. Sıcak su kaçakları için ise termal görüntüleme sistemi kullanılmaktadır. Bu konuda uzman kişiler tespiti kolaylıkla – doğru yöntemleri uygulayarak tespit eder. Ayrıca firmaların size hangi işlmleri yaptığına dair fatura veriyor olması da oldukça önemlidir.

Robotla Su Kaçağı Tespiti

 

Tuvalet Tıkandığı Zaman Ne Yapabiliriz?

Özellikle tuvalet tıkanıklığı oldukça moral bozan bir tesisat sorunudur. Evde kendi yöntemlerimizle açtığımız tuvaletler zaman zaman tesisatta sorunların daha fazla olmasına sebebiyet verebilir. Bu durumun önüne geçmek adına uzman ekiplerden yardım istemek daha doğru olacaktır. Son zamanlarda robot ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemi ekipler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Robot – cisim ne tarafta ise o tarafa doğru yoğunlaşmaktadır. Uzman kişiler tarafından yapılan tuvalet tıkanıklığı kalıcı bir çözüm olacaktır. Böylelikle içiniz daha rahat edecektir.

Sağlık açısından baktığımızda ise tuvalet tıkanıklığı ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Kötü koku bulunan ortamı soluyan kişilerde sarılık – dizanteri – difteri – gibi ciddi hastalıklara sebep olabilir. Bu nedenle sorunun en kısa zamanda çözülmesinde oldukça fayda vardır. Tuvaletin temiz tutulması da oldukça önemlidir. Tıkalı bir tuvalet için profesyonel yardım almak maddi kayıpların daha az olmasına yardımcı olur. Tesisatta ciddi sorunların oluşmaması adına profesyonel ekiplerden yardım almanız daha doğru olacaktır. Kendi uğraşlarımızla çözüm bulmaya çalıştığımızda tesisat borularının geçtiği alanlar kırılabilir – darbe alabilir. Hasarsız bir onarım ve zaman kaybının önüne geçmek adına işin ehli kişilere bu işlemleri yaptırmak daha doğru olacaktır. Daha ilkel çözümler kullanarak hem zamandan hem de maddi anlamda zarar edebilirsiniz. Avrupa Tesisatçı ailesinin deneyim ve tecrübelerine dayanarak aldığınız hizmet sayesinde daha avantajlı ve karlı bir hizmet almış olursunuz.

Robotla Su Kaçağı Tespiti

 

Eskiden su kaçağı olduğu zaman neredeyse tüm banyo veya mutfak fayansları kırılmak zorunda kalıyordur. Teknolojinin gelişmesiyle ya bir veya birkaç kalebodur ya da herhangi bir kırma işlemi yapılmadan Robotla Su Kaçağı Bulma yapılmaktadır.

Su kaçağı bulma işlemini en doğru bu işle uğraşan tesisatçılar yapmaktadır. Kendimiz bunun çözümünü yapamayız. Tespiti evde bilinçsizce yapılacak kadar kolay değildir. Kendimiz yapmaya çalışsak daha masraflı hale gelir. Robotla kaçağı tespiti  mutlaka cihaz yardımı ile yapılır.

Çağlayan Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Çeliktepe Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Emniyet Evleri Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Gültepe Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Gürsel Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Hamidiye Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Harmantepe Mah. – Hürriyet Mah. – Mehmet Akif Ersoy Mah. – Merkez Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Nurtepe Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Ortabayır Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Seyrantepe Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Sultan Selim Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Şirintepe Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Talatpaşa Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Telsizler Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Yahya Kemal Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma – Yeşilce Mah. Robotla Su Kaçağı Onarma gibi mutfağınızda oluşabilecek tıkanıklık ve gider sıkıntıları gibi problemlerde bize iletişim bilgilerimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. . .

 

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara