Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Sarıyer Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer Cihazla Su Kaçağı Tespiti

su kaçağı tespiti  Pis su giderlerinde zaman zaman bazı hasarlar oluşabilir. Sızıntının olduğu bölge cihazlarla yani pis su kamerası ile sorunun nerede olduğu tespit edilir. Kırmadan, dökmeden Sarıyer’de Su Kaçağı Tespiti yapan firma için Avrupa Tesisatçı ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sarıyer’in ilçesinin Ayazağa Mahallesi, Bahçeköy Merkez Mahallesi, Bahçeköy Yeni Mahallesi, Baltalimanı Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Darüşşafaka Mahallesi, Demirci Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, Garipçe Mahallesi, Huzur Mahallesi, İstinye Mahallesi, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Kemer Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Kısırkaya Mahallesi, Kocataş Mahallesi, Kumköy Mahallesi, Maden Mahallesi, Maslak Mahallesi, Merkez Mahallesi, Pınar Mahallesi’nde cihazla su kaçağı tespiti yapılmakta ve kaçak problemi kısa bir süre içerisinde çözülmektedir.

 

Su kaçağı olduğunu; duvardaki, tavandaki ıslaklık veya kabarmadan anlamak mümkündür. Parkeleriniz kabarıyor veya su faturanız normalden fazla geliyorsa şüphelenmeniz gerekmektedir. Kombinin suyu eksiliyor ve su ilavesi olduğu halde düzen tutmuyorsa su kaçağından söz edilebilir. Son teknoloji cihazlar sayesinde Sarıyer Cihazla Su Kaçağı Tespiti 7 gün 24 saat Avrupa Tesisatçı ile sizlerle. Sizlere en doğru hizmeti vermek adına sertifikalı personel çalıştırmaya özen göstermekteyiz. Bu nedenle yaşadığınız su kaçağı tespiti sonrasında da garanti vermekteyiz. Evinize herhangi bir zarar vermeden yaptığımız işlemler için fiyatlarımız oldukça uygundur. Avrupa Tesisatçı’dan randevu alarak yaşadığınız problemi kısa bir sürede çözebiliriz.

Su kaçağı tespiti tahminen yapılacak bir işlem değildir. Tahminen yapılması demek birçok kalebodur veya mermerin kırılması demektir. Mutlaka profesyonel yardım almak gerekir. Profesyonel cihazlar sayesinde işinin uzmanı ekiplerimiz su kaçağı tespitini yapmaktadır. Sarıyer Cihazla Su Kaçağı Tespiti termal kameralar ve dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Daha büyük zararlara yol açmamak adına kırma, dökme yapmadan Avrupa tesisatçı sizlerle. En fazla kırılan bir veya iki kalebodur hemen tamir edilir. Hiçbir sıkıntı olmamışçasına eski halinde kalır. Sarıyer’de Su Kaçağı tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanılan cihazları şöyle sıralayabiliriz.

Pimaş: Pis su borularının içine gönderilen endoskopik kameralar sayesinde çatlak, kırık, conta sıyırması sebebiyle oluşan sızıntılar tespit edilir ve kolaylıkla tamir edilir. Borunun içindeki başka problemleri bulmak için de kullanılır.

Termal Kamera: Su kaçağını tespit etmenin yanı sıra yardımcı cihaz olarak kullanılır. Sıcak su tesisatının geçtiği yerdeki su kaçağını belirlemek için kullanılır.

Frekans Dinleme Kulaklığı: Temiz su tesisatı kaçakları için kullanılan Frekans dinleme kulaklığı sadece arızanın olduğu yerin tespiti açısından nokta atışı yapan bir cihazdır. Böylelikle gerekmeyen yerler kırılmadan, gereksiz masraf yapılmadan sorunlu bölge onarılır.

Tesisat Ölçüm Pompası: Kaçak tespiti sırasında temiz su borusundaki kaçakları tespit ederken kullanılan yardımcı ekipmandır.

Nem Ölçme Aleti: Rutubet veya nemle olan bölgede nem ölçen yardımcı cihaz olarak kullanılmaktadır. Bulunulan ortamdaki rutubet ve nem sorunu nem ölçme aleti ile uzman çalışanlarımız sayesinde kolaylıkla bulunur ve en kısa zamanda çözülmektedir.

Avrupa Tesisatçı sizler için bir telefon uzağınızda. Sarıyer Cihazla Su Kaçağı Tespiti için bizimle iletişime geçiniz. Cihazla su kaçağı tespit etmek kısa sürede makul bir masrafla sorunun çözülmesi demektir.

Ayazağa Mahallesi su kaçağı tamiri, Bahçeköy Merkez Mahallesi su kaçağı tamiri, Bahçeköy Yeni Mahallesi su kaçağı tamiri, Baltalimanı Mahallesi su kaçağı tamiri, Büyükdere Mahallesi su kaçağı tamiri, Çamlıtepe Mahallesi su kaçağı tamiri, Çayırbaşı Mahallesi su kaçağı tamiri, Cumhuriyet Mahallesi su kaçağı tamiri, Darüşşafaka Mahallesi su kaçağı tamiri, Demirci Mahallesi su kaçağı tamiri, Emirgan Mahallesi su kaçağı tamiri, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi su kaçağı tamiri, Ferah evler Mahallesi su kaçağı tamiri, Garipçe Mahallesi su kaçağı tamiri, Huzur Mahallesi su kaçağı tamiri, İstinye Mahallesi su kaçağı tamiri, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi su kaçağı tamiri, Kemer Mahallesi su kaçağı tamiri, Kireç burnu Mahallesi su kaçağı tamiri, Kısırkaya Mahallesi su kaçağı tamiri, Kocataş Mahallesi su kaçağı tamiri, Kumköy Mahallesi su kaçağı tamiri, Maden Mahallesi su kaçağı tamiri, Maslak Mahallesi su kaçağı tamiri, Merkez Mahallesi su kaçağı tamiri, Pınar Mahallesi su kaçağı tamiratı işlemlerinde her daim hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetlerimiz kapsamında kırmadan dökmeden cihaz yardımıyla kameralı görüntü sistemi kullanarak kolayca çözüme kavuşturuyoruz. Tüm bu işlemleri sizlere en az maliyet çıkacak şekilde ayarlıyoruz. Öncelikle fayans, seramik ve benzeri dekor malzemelerine zarar vermediğimiz için maliyeti minimum tutmaktayız. Bu süreç hem sizler açısından daha kolay olmakta hem de ekstra masraf yaparak maliyeti arttırmanıza engel olmaktadır.

 

Su Kaçağı Nedenleri Nelerdir?

Tesisatların hepsi birbirinden farklı farklıdır. Bu farklar malzeme kalitesi, kullanım durumu ve sıklığı, oluşan fazla basınç, malzemelerin doğru kullanımı gibi bir çok nedenden kaynaklanıyor olabilir. Örneğin borularda oluşan darbe veya boruların eskimesinden kaynaklı oluşan çatlaklar ile su kaçağı meydana gelebilmektedir. Boruların tıkanması sebebiyle kullanılan kimyasal maddeler ise zaman içerisinde borunun erimesine sebep olarak su kaçağına sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda su kaçağı tespiti konusunda uzman kişilerden destek almak oldukça faydalıdır. Bu ve bunun gibi su kaçağı durumları çoğu kişinin başına gelmektedir. Zamanında alınan önlem ile maliyeti daha düşük olacak şekilde bu durumdan kolaylıkla kurtulunularak kaçağın önüne geçilebilir. Su kaçağı problemlerinde eski tip çözümler üretmek yerine daha teknolojik sistemler kullanmayı tercih etmelisiniz. Eski tip yöntemler kaçağın daha fazla sorun olarak size geri dönmesine neden olabilmektedir. Bu sebeple sizler de evinizin herhangi bir bölgesinde su kaçağı olduğunun farkına varmanız halinde doğrudan profesyonel bir ekip ile iletişime geçebilirsiniz. Evinizin tavan veya duvarlarında nem ve rutubetten kaynaklı kararma veya kabarcıklar olduğunu fark etmeniz halinde Kağıthane su kaçağı tespiti için Avrupa Tesisatçı ile iletişime geçebilirsiniz. Kullandığımız son teknoloji cihazlar ile en kısa sürede sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Sizler de profesyonel bir destek almak istiyorsanız telefon numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sabit telefon numaramız: 0212 446 46 30 bu numaradan veya mobil numaramız olan 0532 354 58 54 numaralı telefon numarasından bizlere 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefonda vermiş olduğunuz bilgilere istinaden, en kısa sürede sizlerin adresine ulaşarak hizmetimizden fayda görmenizi sağlıyoruz. Ardından yapılan tüm işlemlerin sorunsuz ve garantili olacağının teminatını vererek süreci kolaylıkla tamamlıyoruz.

 

.

 

2Yorumlar

 • Oğuzhan
  Aralık 1, 2022

  Hacıosmandaki dairemde su kaçağını bulup tek fayansta tamirat yaptılar memnun kaldım tavsiye ederim

  Reply
 • Oğuzhan
  Aralık 1, 2022

  Hacıosmandaki dairemde su kaçağını bulup tek fayansta tamirat yaptılar memnun kaldım tavsiye ederim

  Reply

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara