Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Su Kaçağı Bulma

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer’ de su kaçağı su kaçağı tespiti  tespiti için tarafımıza ulaşarak en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulmaktayız. Sarıyer ve çevresinde verdiğimiz hizmetimiz ile su kaçağı konusunda yaşamış olduğunuz problemi kırmadan anında tespit etmekteyiz.

Firmamız Sarıyer bölgesinde tüm mahallelerde profesyonel olarak su kaçağı hizmeti sunmaktadır. Garantili ve hızlı hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

Siz de kırmadan dökmeden Sarıyer su kaçağı tespiti yapan bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Su kaçağını tespit ederek tıkanıklıkları açıyoruz ve bu konuda işimizi profesyonel olarak yapmaktayız. Su kaçağının olduğu yeri nokta atışı olarak tespit ediyoruz. Bu tespitlerde kamera kullanarak sorun olan bölgeyi tam anlamıyla görmekteyiz. Bunun neticesinde ise hiçbir kırma dökme parçalama işlemi olmadan, yanlış hedefe yönelmeden doğrudan sorunlu bölgenin hasarının tespitini yapmaktayız.

Avrupa Tesisat; kaçağı bulma servisi olarak, baştan sona tesisat yenileme işlemine ihtiyaç olmaksızın tesisat sorununuzu çözmeye yönelik kamera ile hareket etmekteyiz. Hem çevreye, komşuya, apartmana hem de kendi evinize zarar ve rahatsızlık vermeden süreci hızlandırıyoruz. Yıllardır kırarak yapılan bu işlem artık görüntüleme kameraları çıkmasıyla birlikte daha kolay ve hızlı bir şekilde aksiyon almamızı sağlıyor. Evinizin fayans ve dekorları asla zarar görmüyor. Tadilat süreci gibi olası dertlerden sizi kurtararak Sarıyer su kaçağı tespiti sayesinde Avrupa Tesisatçı olarak tüm çalışma arkadaşlarımız profesyonel ve sorunsuz hizmet vermektedir. Yaptığımız işlemlerin daima arkasında durmaktayız. Sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sarıyer su kaçağı tespiti konusunda bize ve ekibimize sonuna dek güvenebilirsiniz. Bu hususlarda sizlere olabilecek en iyi hizmetleri vererek bu bölge ve civarlarında varlığımızı sürdürmekteyiz.

Sarıyer su kaçağı bulma hizmeti almak isteyen kişiler öncelikle firma hakkında doğru bilgiler edinip edinmedikleri hususunda dikkat etmelilerdir. Su kaçağı bulurken hangi yöntemi kullanıp kullanmadığını öğrenmeniz oldukça faydalı olacaktır. Yanlış su kaçağı tespiti işlerinizi ve düzeninizi aksatarak fazla para harcamanıza sebep olabilir.  

Evinizde su kaçağı olduğunu nasıl anlarsınız? Bunları size belirterek sizlerin daha kolay bir yol izleyerek Sarıyer su kaçağı hakkında bilgi sahibi olmasını amaçlamaktayız. Üst katınızdan tavanınıza veya sizin alt komşunuza sizden su sızıntısı oluyor ise bu su kaçağı oluyor anlamına gelmektedir. Zamanla bu sızıntı büyür ve büyük çaplı bir rutubet oluşma ihtimali vardır. Dairelerde sürekli olmasa da ara sıra olan su sızıntıları bazen tam su kaçağı olmayabilir fakat bu durum dikkatle takip edilmektedir. Dikkat edilmeyen bu gibi durumlar neticesinde tüm fayanslar ve banyoda kırıma gidilebilir. Bu şekilde işlem yapa firmalar yerine su kaçağı ve sızıntının yerini tam tespit eden firmaları yani kamerası ile kaçak tespit eden teknolojik sistemlere sahip firmaları tercih etmenizde oldukça yarar vardır. Kamerasız olan su kaçağı tespitlerinde banyo fayansları kırılmasıyla birlikte masraf iki katına hatta daha fazlasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlardan uzak durmanız oldukça faydalı olacaktır.

 

Su Kaçağı Tespiti İçin Ne Yapmalıyız?

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti, tesisat onarım işlemlerinde İstanbul’da adını olumlu anlamda duyurmayı başarmış firmalardan biridir. Evinizin herhangi bir alanında yaşadığınız su kaçağı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bazı su sızıntıları tespiti uzun yıllar sürmektedir. Çünkü yer altında veya duvarların arkasında bulunan su kaçaklarının tespiti kolay olmaz. Fakat Avrupa Tesisatçı bu konuda sizlere acil olarak yardım edecektir. Sarıyer Su Kaçağı Tespiti nokta atışı tespitleriyle her zaman sizlerle. Tam anlamıyla sızıntının tespiti ve onarımı kolay bir şey değildir. Fakat Avrupa Tesisatçı sizlere bu konuda tam anlamıyla güven vermektedir. Yapmanız gereken Avrupa Tesisatçı ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunu kısa sürede söyleyerek randevu almanızdır. En kısa sürede sorununuz çözüme kavuşacaktır.

Profesyonel bir tesisatçı yaşanılan sorunu kısa sürede çözerek, tamirini en kısa sürede planlayarak yapabilir.  Evinizde veya iş yerinizde su kaçaklarınızı kırma veya dökme yapmadan çözmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Sarıyer Su Kaçağı Tespiti için arayınız.

Su kaçağı şüphesi varsa yapmanız gereken su vanasını hemen kapatmaktır. Elektrik prizlerinin etrafında, lambanın etrafında bir ıslaklık seziyorsanız yapmanız gereken ise elektriği sigortadan kapatmaktır. Ayrıca kombi ile ilgili bir sıkıntı varsa bar sıfırlıyorsa, su ilave etmeniz gerekiyorsa kombinizi kapatıp bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. En kısa sürede yaşadığınız problemi çözüme kavuşturmaktayız. Son teknoloji cihazlar sayesinde Avrupa Tesisatçı problemin kaynağını kolaylıkla çözmektedir. Sarıyer Su Kaçağı Tespiti için su kaçağı tespiti kırmadan kolaylıkla bulunur en fazla 2 kalebodur kırılarak sorun çözüme kavuşturulur. Evinize çağıracağınız tesisatçının işinin ehli uzman kadrodan oluşan kişiler olup olmadığına dikkat edin. Bu konuda Avrupa Tesisatçı her zaman sizlerin yanında. Duvarlarda rutubet veya nemlenme var ise nem ölçer kullanılır. Rutubet ve nem sorunu nem ölçer sayesinde tespit edilir. Böylelikle eviniz veya iş yerinizin nem sorunu ortadan kalkmaktadır. Temiz su borusundan yaşanan kaçak tespitleri ise tesisat ölçüm pompası ile yapılır. Sarıyer Su Kaçağı Tespiti, su kaçağı olduğu zaman termal kameralar ile su kaçağı tespit etmede yardımcı cihazlardandır. Yerden ısıtma tesisatı olan yerlerde su kaçağını belirlemede termal kameradan faydalanılır.

Su kaçağı olduğunu anlamamız oldukça basittir. Kombinin suyunda düzelmeyen su eksikliği durumu varsa su kaçağından söz edebiliriz. Duvarda ve tavanda ıslaklık oluşuyorsa veya bu bölgelerde kabarmalar var ise su kaçağı mevcuttur. Su faturanız hiç olmadığı kadar yüksek geliyorsa veya parkede su birikiyorsa bir kaçaktan söz edilebilir. Betondan su çıkıyorsa veya su saati dönmeye devam ediyorsa yine su kaçağı vardır diyebiliriz.

Tuvaletler su kaçağının en fazla olduğu yerlerdendir. Sarıyer Su Kaçağı Tespiti tuvaletten alt kata sızan su için anında bizi arayabilir. Kameralı sistemle görüntüleme yaparak temiz su borularında su kaçağı tespiti yapılır. Mutfakta oluşan su kaçakları da yine en çok karşılaşılan kaçaklardandır. Mutfak içinde sıcak su oldukça fazla kullanılır. Tesisat kalitesiz ise boruda patlama yaşanabilir. Avrupa tesisat hızlı çözüm önerileriyle sizleri bu mağduriyetten kısa sürede kurtarmaktadır. Pis su giderleri kamera ile izlenerek su kaçağı tespiti yapılır. Bu durum kamera ile size gösterilir. Evinize gelen tesisatçılar sertifikaları olan uzman kadromuzdan kişilerdir. Garantili ve faturalı işlemlerimiz sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan sorununuz çözümlendirilir. Talebiniz doğrultusunda randevu oluşturularak su kaçağı en doğru tekniklerle çözülür. Böylelikle gerekenin dışında kırma, dökme işlemleri yapılmaz. İşinin ehli kişilerden yararlanmalı gereksiz masrafın veya tadilatın önüne geçmek için dikkat etmeniz gerekmektedir.

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti

.

 

3Yorumlar

 • Ahmet kutucu
  Aralık 27, 2022

  Zekariyakoyde villasında kaçak oldundan 3 4 firma çağırdık bulamadılar Avrupa tesisattan İsmail kardeşimiz noktasal sorunu çözdü tabirini yaptı ucretideuygun fiyatı teşekkür ederim

  Reply
 • Ahmet kutucu
  Aralık 27, 2022

  Kucağımıza buldular güvenilir firma

  Reply
 • YALÇIN
  Şubat 17, 2023

  Dinleme cihazı ile noktasal su kaçağını tespit edip kırıp tamir ettiler HERKEZE tavsiye edeceğim bir tesisat firması

  Reply

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara