Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Sarıyer Mutfak Tıkanıklığı Açma

Sarıyer Mutfak Tıkanıklığı Açma

Sarıyer Mutfak Tıkanıklığı Açma

Avrupa Tesisatçı, su kaçağı tespiti  mutfak tıkanıklığı konularında yaşanan sorunlarda en kısa sürede sizlerin yanında. Sarıyer mutfak tıkanıklığı açma işlemleri evinize herhangi bir zarar vermeden robot ile tıkanıklar giderilir. Avantajlı fiyatlar için yapmanız gereken sadece bizleri aramak. Tıkanıklık nasıl açılır? sorusunun cevabını ise sizlere şu şekilde verebiliriz;

Kameralı lavabo açma,

Tıkalı gider açma,

Pimaş tıkanıklığı açma,

Robotla tıkanıklık açma,

Mutfak lavabosu yıkama.

Tesisata atılan yabancı cisimler zamanla tesisatta birikerek tıkanıklıklara sebep olmaktadır. Robot makinelerin kolaylığı, tüm tesisat kırılmadan sorunun tespit edilmesidir. Robot makineler nokta atışı yapar ve tıkanıklık olan yerin tespitini oldukça kolay hale getirir. Sarıyer mutfak tıkanıklığı açma ile çok kısa bir sürede kökünden çözüm sağlanması artık oldukça basittir. Bu konuda uzman tesisatçılarımız, kolaylıkla sorunu çözmektedir ve sizlere işinin arkasında durarak garanti vermektedir. Teknolojik araçlar sayesinde artık mutfak tıkanıklığı açmak oldukça kolaydır.

Lavabolardaki yağlı yemek artıkları,

Saç, kıl gibi çeşitli atıklar,

Çay gibi maddelerin lavaboya dökülmesi,

Kireç, alçı gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi,

Lavabo altındaki boruların yanlış eğimde olması durumundan dolayı tıkanıklıklar meydana gelmektedir.

Avrupa Tesisatçı sizler için en kaliteli ve uygun fiyatlı çalışma prensibine dikkat etmektedir. Pimaş borularına herhangi bir zarar vermeden lavabo gider tıkanıklığında yaşanan sorun çözülmektedir. Tıkanıklığı açmak için kullanılan makineler sayesinde tıkanıklık yok edilir. Borular kamera ile kontrol edilerek tıkanıklığa sebep olan farklı bir durumun olup olmadığı incelenir. Pimaş borularına zarar vermeden işlem yapılır ve herhangi bir kırma, dökme işlemi yapılmaz. Bu gibi durumlarda mutfağınızda bulunan malzemeler, fayanslar ve mermerler herhangi bir zarar görmeden işlem hızlıca tamamlanmış olur.

Sarıyer Mutfak Tıkanıklığı Açma

Evlerde, restoranlarda ve otellerde en sık kullanılan bölüm mutfaklardır. Dolayısıyla tıkanıklık sorunu en çok mutfakta olmaktadır. Yemek artıkları başta olmak üzere zaman içerisinde giderde birikme meydana gelebilir. Tıkanıklık olduğu zaman lavabo kullanılmaz duruma gelir. Bu durum lavabonun ve mutfağın kullanım esnasında sorunlar çıkararak suyun gitmemesine sebep olur. Suyun gitmemesi ise tüm işlerin durma noktasına gelmesine sebep olmaktadır. Normalde evlerde yapılan lavabo açma işlemleri biraz geçici işlemlerdir. Bir süre sonra tıkanma işlemi tekrar gerçekleşmektedir. Evlerde lavabo açıcı ile yapılan işlemler kesin bir sonuç vermemekle beraber olası durumda tekrar sorun teşkil ederek tıkanıklığın büyümesine sebep olabilir. Sarıyer mutfak tıkanıklığı açma ile bu gibi sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Sarıyer ve çevresindeki mahallelerin tamamında Avrupa Tesisatçı olarak ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Sarıyer’de Mutfak Tıkanıklığı Açma işlemi için günün her saati Avrupa Tesisatçı ile iletişime geçerek mutfak lavabosunda yaşadığınız sorunu çözebilirsiniz. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra kısa bir süre sonra sizlere ulaşılacaktır. Uygun cihazlar kullanılarak mutfak lavabosu kolaylıkla açılmaktadır. Sarıyer ilçesinin Ayazağa Mahallesi, Bahçeköy Merkez Mahallesi, Bahçeköy Yeni Mahallesi, Baltalimanı Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Darüşşafaka Mahallesi, Demirci Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, Garipçe Mahallesi, Huzur Mahallesi, İstinye Mahallesi, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Kemer Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Kısırkaya Mahallesi, Kocataş Mahallesi, Kumköy Mahallesi, Maden Mahallesi, Maslak Mahallesi, Merkez Mahallesi, Pınar Mahallesi’nde mutfak tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Tüm bu mahallelerde meydana gelen mutfak tıkanıklığı ve benzeri sorunlar için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bu süreçte sorununuzu en kısa sürede çözerek mutfağınızı ve lavabonuzu tekrar kullanır hale getirmekteyiz.

Tesisata Atılan yabancı cisimler zamanla lavabolarda suyun gitmemesine, taşmalara sebep olur. Her an kullandığımız mutfaklarda yaşanan bu durum keyfimizi kaçırmaktadır. Günlük hayatı da etkileyen bu durum işlerinizin yarım kalmasına ve tamamlanmamasına sebep olur. Mutfaklarda yaşanan lavabo tıkanıklıkları profesyonel ekibimiz sayesinde kısa sürede çözüme kavuşmaktadır. Kırarak veya dökerek lavabo açan firmalardan ziyade kırmadan dökmeden işlemlerimizi yapmaktayız. Kameralı lavabo açma işlemi hem daha güvenilir hem de daha temiz çalışma sürdürülmesini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdaki amaç sizlere garanti kapsamında çalışmalar sunmaktadır.

Sarıyer Mutfak Tıkanıklığı Açma

Sağlığımızı olumsuz etkileyen lavabo açıcılar tehlikelidir. Bu nedenle evde kendi çabamızla yapılan lavabo açma işlemleri, hem sağlıksız hem de geçicidir. Bu işlemi yapmanız halinde olası sağlık problemleri yaşayabilir ve kesin sonuç almazsınız. Kesin sonuçlar almak için Sarıyer mutfak tıkanıklığı ile ilgili bilgi edinmek için yapmanız gereken tek şey sayfamızda bulunan iletişim numarası ve adresleri üzerinden bizlere ulaşmak. Ardından gerekli olan tüm hizmet detayları için sizlere bilgi vermekteyiz. Sarıyer’in tüm mahallelerinde ve civar ilçelerin tamamında verdiğimiz hizmet ile sizleri buluşturmaktayız.

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Ekibimizin profesyonelliğine güveniyoruz ve size verdiğimiz hizmetin garantisini veriyoruz. Eğer Sarıyer’de yaşıyorsanız ve mutfak tıkanıklığı probleminiz var ise hemen bizi arayabilirsiniz. En kısa sürede adresinize ulaşarak mutfak tıkanıklığı problemini kırmadan dökmeden ve mutfağınıza zarar vermeden çözüme kavuşturuyoruz. Eski usul kırmalı dökmeli sistemlerin yerini artık daha teknolojik aletler aldı. Görüntüleme robotları anında tıkanan yerin tespitini yapıyor ve biz de belirlenen bölgeye ulaşarak tıkanıklığı gideriyoruz. Bu işlem esnasında mutfak fayanslarınız zarar görmüyor ve tıkanıklık daha hızlı çözülüyor. Normal şartlarda eski usule göre yapılan işlemlerde lavabo ve fayanslarda kırılma gerçekleşebiliyordu. Şu an ise bunun aksine mutfak tıkanıklığı açma işlemi için bunlara gerek duyulmayabiliyor. Kamera ile tıkanıklığı görüntülüyoruz ve tıkanan yeri tespit ediyoruz. Rögar ve kanalizasyona suyun ulaşmasına engel olan bu durum neticesinde eskiye nazaran su daha yavaş gidebilir veya tamamen gitme eylemi duraksayabilir. Lavabo tıkanıklığı gibi durumlar acil çözüm gerektiren durumlardır.

Avrupa Tesisatçı 0530 867 72 25

Bu gibi acil durumlarda servis kaydınızı açtırmanızla beraber sorunun kontrolü için vermiş olduğunuz adrese ulaşmaktayız. Sarıyer’de mutfak tıkanıklığı açma konusunda sorunsuz hizmetimizle imdadınıza yetişiyoruz. Bu gibi durumlar ertelenmeye gelmemektedir. Çünkü mutfak lavabo tuvalet gibi alanlar günlük olarak kullanılan bölümlerdir. Avrupa Tesisat ailesi olarak tıkanıklık, sızıntı gibi durumlara eski usul hizmetlerin yerine tam teknolojik araçlar ile çözüme ulaştırıyoruz. Kaçağın ve tıkanıklığın yerini bulmamız için kameralı görüntülü robotik sistem ile tam anlamıyla nokta atışı yapılır. İşte bu yüzden mutfak yüzeylerine zarar gelmez. Pis su, kirli su, atık su, tıkanmış lavabolar, tıkanmış giderler ve buna benzeyen tüm sorunlarda sizlerin yanındayız. Hemen arayarak servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Sitedeki numaramız üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

.

16Yorumlar

 • Mustafa
  Kasım 23, 2022

  Sarıyer de mutfak giderim için çağırdım kamerayla önce tıkanıklığı tespit ettiler sonrasında robotlu cihaz ile kırmadan temiz bir şekilde açtılar👍

  Reply
  • Cumaali
   Kasım 23, 2022

   Üsküdar Mutfak tıkanıklığı için Avrupa tesisatçı çok temiz ve özenle işini yaptığı için teşekkür ederim.

   Reply
 • Fatma
  Kasım 23, 2022

  Robotla kırmadan tıkanıklık hizmeti aldık çok memnun kaldık teşekkür ederiz

  Reply
 • Zekiye
  Kasım 23, 2022

  Tıkanıklık servisi için çağırdım çok memnun kaldım teşekkür ederim Avrupa tesisatçı 👍

  Reply
 • Yiğit
  Kasım 23, 2022

  Ümraniye Şerifali mutfaktan tıkanıklığı için çağırdım çok memnun kaldım.

  Reply
 • Hamza
  Kasım 23, 2022

  İşinin gerçek ustası Avrupa tesisatçı ya teşekkür ederim
  banyo tıkanıklık sorununu hemen giderdiler..

  Reply
 • Aybüke
  Kasım 23, 2022

  Avrupa tesisatçı firmasına teşekkür ederim sorunu hemen çözdüler.👍

  Reply
 • Sare
  Kasım 23, 2022

  Pimaş açma işlemini sorunsuz kırmadan yaptıkları için Avrupa tesisatçı ya çok teşekkür ediyorum 👍

  Reply
 • Ali
  Kasım 23, 2022

  Banyo giderimiz tıkanmış tı avrupatesisati aradık söz verdikleri saatte gelip tıkalı olan gideri açtılar çok memnun kaldım teşekkürler

  Reply
 • Esra
  Kasım 23, 2022

  Ümraniye çakmak Avrupa tesisatçı servisi aradım çok memnun kaldım elinize sağlık kolay gelsin.👍

  Reply
 • Suat Yılmaz
  Kasım 23, 2022

  Aynı gün içinde verdiği saatte geldiler mağdur etmeden tıkanıklığı açtılar

  Reply
 • Cansu
  Kasım 24, 2022

  Banyo giderim tıkanmıştı bir kaç farklı tesisatçı gelip açtılar fakat iki gün sonra aynı sorunla karşılaştım ta ki Avrupa tesisat açana kadar işinin ustası oldukları çok belli teşekkür ederim Avrupa tesisat…

  Reply
 • azra
  Kasım 25, 2022

  Mutfak tıkanıklığı için geldiler çok memnun ellerine emeklerine sağlık

  Reply
 • Muhammed
  Aralık 1, 2022

  Gerçekten işinin ehli uatalar

  Reply
 • adil
  Şubat 5, 2023

  İskinin bile açamadığı tıkanıklığı açtılar ellerinize sağlık

  Reply
 • Fatma
  Şubat 17, 2023

  tuvalet tıkankklığımı en az 10 kere başka firmalara açtırdım fakat sürekli tıkanıyordu en son Avrupa tesisatı bulduk basınçlı su ile yıkama yaptılar 2 aydır hala bir sorun yok teşekkür ederim 👍🏼

  Reply

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara