Avrupa Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı; Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle kurumsal sıhhi tesisat firmasıdır. Hem konut hem de ticari müşteriler için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İletişim

İstanbul'un her ilçesinde tıkanıklık açma ve özel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

+90212 446 46 30

[email protected]

Pimaş Açma

Pimaş Açma

Pimaş Açma

Kameralı cihazların desteği ile su kaçağı tespiti bütün gider tıkanıklık açma sorunlarınız için size çözüm sunulur. Kırmadan pimaşaçma yönetiminde ilk önce kameralı cihazla ile giderlerin tıkalı olduğu alanın tespiti yapılır. Akabinde yapılan tespitteki sonuca göre robot cihaz ile kırmadan tıkalı gider açılarak işlem yapılır. Kırmadan kameralı cihazla tıkalı gider açma servisimiz 24 saat aktif olarak çalışmaktadır. Robotla kırmadan pimaşaçma Kameralı cihazla açılan tıkalı giderler dezenfekte edilerek pimaş boruları yıkanır. Pimaşaçma hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

 

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Tuvalet boru tıkanıklığı, kanalizasyon, lavabo, mutfak, banyo, pimaş boru (gider) tıkanıklığı robot makineler ile kırmadan açılmaktadır. Kırmadan tıkanıklık açma servisi için bizi aramanız yeterli. alanında uzman ekipler ve son teknoloji donanımlı tıkanıklık açma robotla ile sizlere çözüm sunuyoruz. Kırmadan robot makineler ile pimaş gider tıkanıklığı hizmeti verilmektir. Kırmadan tıkanıklık açma servisi İstanbul genelinde hizmet verilmektedir. Pimaşaçma hizmetleri için bizi arayınız. Kırmadan pimaş gider tıkanıklık açma işlemleri.

Cihazla Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kameralı cihazlar ile kırmadan pimaş tıkanıklığı açılmaktadır. Tıkanıklık açma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. PimaşAçma Servisi İstanbul’da 7/24 aktif. Bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Deneyimli ekiplerimiz ile servis hizmetleri verilmektedir. Cihazla tıkanıklık açma hizmetleri. Pimaş gideri açma tıkalı kanal açma hizmetleri verilmektedir. Pimaş gider tıkanıklığına sebep olan kullanıcıların giderlere attığı yabancı maddeler bilerek bilmeyerek düşürdüğümüz kişisel eşyalarımız sebep olmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açma konusunda %100 garanti vermekteyiz. İstanbul’un 39 ilçesinde pimaşaçma servis hizmetleri verilmektir.

Pimaş Kanal Açma

İstanbul Genelinde kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Kanal açma desteği için bizi arayabilirsiniz. Kırmadan kanal tıkanıklığı açma İstanbul’da 7/24 kanal açma hizmet vermekteyiz. Kanal açmada uzman ekiplerimiz ile sizlere hizmet verilir. Deneyimli ve kalifiye ekipler ile pimaş kanal tıkanıklığını açıyoruz. İstanbul’da pimaş gider tıkanıklığı açma servisi.

Pimaş Boru Gider Tıkanıklığı Açma

Kırmadan pimaş borusu tıkanıklığı açılmaktadır. Kameralı bilgisayarlı cihazların yardımları ile boru giderleri açılmaktadır. Gider tıkanıklığı açma için bizi aramanız mümkün. Pimaş Gider boru tıkanıklığı, tuvalet; alaturka tuvalet veya klozet tıkanıklığı, pisuvar tıkanıklık için çözümler sunuyoruz. Biz gece gündüz çalışmaktayız. Gider boru tıkanıklığı açma işlerinde tecrübeli ekipler sayesinde çözemeyeceğimiz sorun yoktur.

Anadolu Yakası Servisi

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar pimaş tıkanıklığı açma.

Avrupa Yakasında Servisi

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

.

Su Kaçağı Tespiti
Kameralı Su Kaçağı Tespiti
Cihazla Kaçak Su Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

6Yorumlar

 • Ahmet
  Kasım 23, 2022

  Binamızın ana gider pimaşı tıkanmıştı Avrupa tesisatı çağırdık sağolsunlar kırmadan dökmeden robotlu cihaz ile açtılar

  Reply
 • Caner
  Kasım 25, 2022

  Tuvalet giderimiz tıkanmıştı Avrupa tesisatı çağırdık hızlı bir şekilde makine ile açtılat

  Reply
 • Yusuf
  Kasım 25, 2022

  Binamızın mutfak pimaşını açtırdık ve yıkama yaptırdık ilk günkü gibi oldu kamerada gösterdiler tertemiz oldu elinize sağlık AVRUPA TESİSAT👍

  Reply
 • nurten
  Kasım 25, 2022

  Çok anlayışlı insanlar akşam geç saatte de olsa tıkalı mutfak pimaşımı gelip açtılar teşekküt ederim 🙂

  Reply
 • Aydın
  Kasım 25, 2022

  Profesyonel ekiple çalışıyorlar işlerini severek yapıyolar çok memnun kaldım.

  Reply
 • Nuri
  Şubat 17, 2023

  Mutfak hattımız tıkalıydı çağırdık hızlı bir şekilde açtılar

  Reply

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Ara