TUVALET AÇMA

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA KIRMADAN TUVALET AÇMA

Avrupa tesisatçı olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Firmamız Müşteri memnuniyetini birinci prensip olarak kabul etmiştir. Acil su kaçağı tespiti durumlarınızda bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Su Tesisatı Alanında Sizlere İstanbul Geneli Hizmet Vermekteyiz. Su Tesisatı İle Alakalı Neler Yapar Hangi Alanlarda Hizmet Veririz.

Avrupa ve Anadolu yakasındaki şubelerimizle hizmetinizdeyiz. su tesisatçısı, kırmadan tıkanıklık, pimaş, logar, tuvalet ve lavabo açma işleri yapılmaktadır. Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tuvaletin giderindeki yabancı cisimler, tıkanıklığa nerden olur. Tıkanan tuvaletler de büyük sorunlar meydana getirir. 

tıkanıklık açma, pimaş aç, wc lavabo ve mutfak gider tıkanıklıkları açılır. Lavabo ve pimaş tıkanıklık sorunlarınız cihazla kırmadan açılır. Tuvalet tıkanıklığı zemine zarar vermeden robot cihaz yardımıyla açılır ve temizlenir. sıhhi tesisat alanında çözüm ortağınız

İSTANBUL GENELİ TUVALET AÇMA HİZMETİ: Anadolu Yakası İçin: 0216 553 28 71

Son teknoloji cihazları kullanan eğitimli personelimizle sizlere hem zahmetsiz hem de ekonomik hizmetler sunmaktayız. “su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, petek temizleme, su tesisatı döşeme, su kaçağı bulma.” Su Kaçağı Tespiti; evinizi inşaat alanına çevirmeden cihazla su sızıntısı tamiri yapılmaktadır. Tıkanıklık Açma; wc ve lavabolarınızı kırmadan, özel cihazlarımızla tıkanıklıklarınız açılır. 

 

Yandex.Metrica