tıkanmış tuvalet açma

Tuvalet ve banyo giderlerinden evlere gelen pis kokuları gidermek için firmamız tıkalı olabilecek bölge varsa açar ve gider borularını kimyasal ilaçlı su ile yıkar. Mutfak ve lavabo – tuvaletlerden gelmekte olan pis kokular giderilmektedir.

tıkalı tuvaletler nasıl açılır? Bu sayede giderde kırık, tıkanma ya da çökme var mı görebiliyoruz. Bir giderin çöktüğünü anlamak için muhakkak kamera sistemi ile bakılması gerekiyor. Hatta bazen su pis olduğundan hiç bir şey görülmeye de bilir. Bu gibi durumlarda ustanın tecrübesi sayesinde çökme olayı anlaşılır. Yani kullanılan cihazlar kadar personelin tecrübesi de çok önemlidir. Firmamızı güvenle arayabilirsiniz.

tıkanmış tuvalet açma lavabo tıkanıklığı açmak için lavabo açıcı kullanmanızı tavsiye ederiz. küçük basit ve kısa süre önce tıkalı olan bütün tıkanıklıkları açabilirsiniz… tıkanıklık açma İstanbul Eğer bunlarla başa çıkamıyor iseniz firmamızı arayarak yardım talep edebilirsiniz. Anında tuvalet  tıkanıklığına çözümler.

TUVALET GİDERLERİ AÇMA SERVİS Eğer klozet tıkanıklığı sizlerin çabalarıyla açılmıyor sa bir tesisatçı bularak açtırmanın da çok büyük yarar vardır. Çünkü tesisatçısı kameralı cihazıyla tıkanıklığa sebep olan maddeyi tespit eder ona göre müdahale sini yapar. Bazen robot yardımıyla bazende kimyasallar la açabilir.

Bizim firmamız uzun yıllardır sektörün içinde ve gerekli olan en yeni teknolojilerle sizlerin hizmetindedir. Klozet veya tuvalet tıkanıklığı meydana geldiği zaman bizi arayarak yardım talep edebilirsiniz. Firmamız Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında şubeleri olan 7×24 saat hizmet vermektedir.

Hits: 73

Bir cevap yazın