Su Tesisatçısı Firması İstanbul

Su Tesisatçısı Firması İstanbul

Tesisatlarınızla ilgili her türlü ihtiyaç ve taleplerinize cevap verecek ve İstanbul içi her ilçe ve mahalleye servis hizmeti veren Avrupa Tesisatçı 7/24 sizlerin hizmetinde. Su tesisatı alanında sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. İstanbul su tesisatı işleriniz için profesyonel hizmetler, kurumsal çözümler sunulmaktadır. 

Su Tesisatı Firmaları İstanbul

Firmamız Avrupa Tesisat; su kaçağı ve sızıntılarını açık alanlarda veya banyo tesisatlarınızda kırmadan cihazla bulur. Tuvalet tıkanıklık sorununuz var ise yine kırmadan cihazlar yardımıyla wc tıkanıklıklarınızı açmaktayız. Sıhhi Tesisat alanında her türlü sorunlarınızda İstanbul’da çözüm ortağınız. Size sunduğumuz hizmetlerden bazıları su tesisatçısı, su kaçağı tespiti, kanal açma, kanalizasyon açma, pimaş açma vb hizmetleri sunulur. 

Su kaçağı tespiti kameralı cihazlar ile kırmadan yapılmaktadır. Pimaş açma robot cihazlar ile kırmadan açılır. 

Su Tesisatçısı Telefonları 

0212 446 46 30 nolu telefondan 7/24 destek alabilirsiniz. Whatsapp hattımız +90 532 354 58 54. Su tesisatı işleriniz için size hizmet sunuyoruz. Su tesisatı alanında sizlere ekiplerimiz ile hizmet getirmekteyiz. Uygun fiyatlara birinci sınıf işçilik. İstanbul içi bütün ilçe, belde ve mahallelere tesisat alanında her türlü hizmeti sunuyoruz.

Hits: 132