Eyüpsultan su tesisatçısı

Eyüpsultan su tesisatçısı

Eyüpsultan su tesisatçısı, Su tesisatı alanında sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Su tesisatı işleriniz için kurumsal hizmetler verilmektedir. Kırmadan su kaçağı tespiti, su tesisat işleri, tıkanıklık açma, pimaş açma, dekorasyon ile ilgili işlerinizi uzman ekipler öncülüğünde yapmaktayız.

Eyüpsultan su kaçağı tespiti

Eyüp Su Tesisatçısı; İstanbul geneli sıhhi tesisat su tesisatı alanında sizlere bütün hizmetleri müşteri memnuniyeti birinci kriterimiz olmak üzere vermekteyiz. Su kaçağı bul ve tıkanıklık açma işlemlerimiz garanti kapsamındadır. Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Bulma hizmetimiz 109 ₺ dir.

Eyüpsultan tıkanıklık açma

Banyo Gideri Açma; Saç ve şampuan – sabun atıklarının birikmesiyle banyo giderleri tıkanmaktadır. Bizler bu tür tıkanıklık sorunlarınızı zemine zarar vermeksizin kırmadan cihazlarla açmaktayız. Banyo gider tıkanıklığı açtırmak için Avrupa Tesisatçı İstanbul genelinde sizlerin hizmetindedir.

Eyüpsultan pimaş açma

Tuvalet Tıkanıklığı Pimaş Açma; Gereksiz maddelerin istenmeyerek tuvalet giderlerine düşmesi, eskime, yıpranma, dış darbeler vb sebeplerden ötürü tuvalet pimaş gider boruları tıkanmaktadır. Bu tıkanıklıklar tuvalet taşmalarına sebep olmaktadır. Bu ve benzeri tıkanıklık sorunlarınıza çözümler sunmaktayız. İstanbul ve genelinde sıhhi tesisat işlemleri.

Hits: 65