kırmadan cihazla su kaçağı bulma istanbul

kırmadan cihazla su kaçağı bulma istanbul

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulma firmamızın son teknolojik imkanlarla donatılarak yapılmış cihazlarla rahatlıkla bulunmaktadır. Sizlerin herhangi bir şekilde karşılaşacağınız su kaçağı ve sızıntılar karşısında bizleri arayarak yardım talep edeceğinizi umut etmekteyiz.

Avrupa’dan İthal Kameralı bilgisayarlı sistemlerle su kaçaklarının yerleri uzman ekiplerimiz tarafından noktasal olarak bulunmaktadır. Biz sizlere cihazımızla gelerek su kaçağının yerini söylemekteyiz. Kırmadan Dökmeden zemine yada fayanslara zarar vermeden su kaça larınızı cihazlar yardımıyla bulmaktayız.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

su kaçak bulma servisi Kameralı görüntüleme veren bilgisayar ekranından tespit ederek bulduğumuz su kaçağı sorunlarınız için sizlerin İstanbul gelenindeki çözüm ortağı Avrupa Tesisat’ı arayabilirsiniz. KAMERALI CİHAZLAR İLE KIRMADAN SU KAÇAKLARININ YERLERİNİ TESPİT EDİYORUZ. CİHAZLA KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPTIRMAK ÇİN DOĞRU ADRES. BANYO VE WC’LERDE, DIŞ HAT YANGIN HİDRANTINDA SU KAÇAKLARI BULUNUR.

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulur ?

Avrupa Yakası Su Kaçağı Bulma

Firmamız elinde bulunan kameralı cihazlar ile tesisatlarınız da ki su kaçaklarını bulur ve onarır. Mesela banyonuz su damlatıyor ve alt komşunuz rahatsız mı oluyor?, pimaş boru hatlarını çatlamış pis su kaçırıyor ve bu koku etrafa kötü kokumu yayıyor? O halde doğru adrestesiniz. cihazlar yardımıyla kırmadan su kaçağı bulunur. Bahçelievler ve İstanbul genelinde eviniz yada iş yerinizde karşılaşacağınız su kaçakları ve çatlağı sorunlarında sizlere çözüm ortağı Avrupa Tesisat hizmetinizde. Bulamayacağımız su kaçakları için ücret almamaktayız. SU KAÇAĞI BULMA – SU PATLAĞI BULMA

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Kameralı Cihazla bazen özellikle su tesisatı yada pimaş gider borularında çatlak sebebiyle su kaçağı meydana gelebilmektedir. suyun çıktığı yerleri kırmadan firmamız catlağın yerini tespit edebilmektedir. Kameralı cihazlar ile görüntülenen bu su çatlağı noktasal olarak bulunur ve o bölgede az bir yer açılarak sızıntı onarım işlemine başlanır.
Su kaçağı tespiti yaptırmak sizlere daha az maliyetli olacak paranız cebinize kalacaktır. Eski usul ile su kaçağı bulunulmaya çalışılsa idi su tesisat hattı kazılarak kaçak bulunmaya çalışılacaktı.

 

Hits: 237

Comments (7)

 1. Varol

  Cevapla

  merhaba

  beylikdüzü ilçesinde su kaçağı tespiti için sizden hizmet aldık. size ve ekiplerinize teşekkür ederiz. sağolun

 2. Abdullah

  Cevapla

  Teşekkürler

  Avcılar ilçesinde su kaçağı bulma ve banyo tadilatı için elinize sağlık.ilginize çok teşekkür ediyorum.

  • admin

   Cevapla

   Su kaçağı bulma ile ilgili mesajınız bizi mennun etti. sağolun (Avrupa Tesisatçı)

 3. Mustafa

  Cevapla

  Evin banyosunda su kaçağı tespiti yaptılar ve kırmadan su kaçağını buldular. Gerçekten önemli bir yöntem. Su kaçağı ve sızıntı sorunlarına çözüm ürettiler. teşekkür

  • admin

   Cevapla

   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. (Avrupa Tesisatçı)

 4. Muhittin alyanak

  Cevapla

  Evdeki su kaçağı sorunundan beni kurtardığınız için çoook teşekkürler… İyi günler

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara
Servis İste
Yandex.Metrica google reklam