CİHAZLAR SU KAÇAĞI BULMA SERVİSİ 0212 446 46 30 BANYO tesisatından oluşacak su sızıntıları yer tespiti yapılarak kırmadan tadilatı yapılır. Su kaçağı tespiti servis için zemine ve fayanslara zarar vermeye gerek yoktur. Her türlü su kaçağı ve sızıntıları bulunur. Acil durumlar için aramaktan çekinmeyin… BANYO VE WC, PİMAŞ GİDERLERİNDE oluşan su sızıntıları bulunur.

Su kaçağının yeri bulunarak tespit edilir. kırmadan su kaçağı tespiti bulmak yapmak için özel cihazla kullanmaktayız. Tesisatlarınız da su sızıntısı varsa kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Firmamız su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, wc açma, lavabo açma, gider boruları açma, petek temizleme, su tesisatı döşeme, su tesisatı tamir ve tadilat işleri vs yapmaktadır.

KAMERALI CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ SERVİSİ Su tesisatı işlerinde çözüm ortağı olmak isteriz. Sizlerde tesisat işlerinizi AVRUPA TESİSATÇI Güvencesiyle yaptırmak için bizi aramanız yeterli. BANYO TESİSATLARINDA, PİMAŞ BORULARINDA, MUTFAK GİDERLERİNDE OLUŞAN su sızıntı ve kaçakları “KIRMADAN CİHAZLA BULUNUR”

Hits: 22

Leave a comment

Şimdi Ara
Servis İste
Yandex.Metrica google reklam
su kaçağı tespiti