su kaçağı bulma

Kırmadan Su kaçağı bulma

Özellikle banyolarda meydana gelen su sızıntılarını kameralı cihazlar ile tespit ediyoruz. Zemine veya duvarlara zarar vermeden su kaçaklarını kırmadan buluyoruz. Kameralı cihazlar ile bulunan su kaçağı yeri noktasal olarak belli olduktan sonra tamiratını yapıyoruz. Su kaçakları sizlere mali olarak da yansımaktadır. Zamanında tamiratı yapılmayan su kaçakları su faturanıza yansımaktadır. su kaçağı bulma ve sızıntı tespiti için bizi arayabilirsiniz.

kameralı görüntüleme sistemi ile kırmadan su kaçağı bulunmaktadır. Su kaçağı olan bölge tespiti edilir, küçük bir yer açılarak hasar giderilmektedir. Banyo tesisatlarında, wc, lavabo ve dış hat su kaçağı tespiti cihazlarla yapılmaktadır. Su kaçakları tespiti ve noktasal olarak sızıntının kaynağı bulunur.  tesisatınızda meydana gelen su patlamaları ve su sıkıntılarını firmamız noktasal olarak cihazlar yardımıyla bulmaktadır.  Sizlerden su kaçağı bulamazsak bir hizmet bedeli almıyoruz. Firmamız uzman ekipleri ve cihazlar yardımıyla her türlü su kaçağının yerini tespit eder. 

Yer altında meydana gelen ve fark edilemeyen su kaçaklarının yerini tespit ediyoruz. zemin altında meydana gelen su sızıntılarının yerini tam olarak tespit eden cihazlarımız vardır. Biz bu cihazlarımız yardımıyla ve uzman ekiplerimizle su sızıntısının yerini tespit edebilmekteyiz.

su kaçağı tespiti Kameralı görüntüleme sistemi ile kırmadan su kaçağı bulunmaktadır. Su kaçağı olan bölge tespiti edilir, küçük bir yer açılarak hasar giderilmektedir. Banyo tesisatlarında, wc, lavabo ve dış hat su kaçağı tespiti cihazlarla yapılmaktadır. Su kaçakları tespiti ve noktasal olarak sızıntının kaynağı bulunur. Kameralı cihazlar ile su sızıntısının çatlağın yeri tespiti edilir. su kaçağını yabana atmayınız eşyalarınızı eskitebilir, küflenebilir, mobilyalarınızı çürütebilir. Su kaçağı bulma işlemleri için bizi aramanız yeterlidir. İstanbul geneli servis hizmeti veriyoruz. Deneyimli ekipler ile sizlere hizmet sunuyoruz. Avrupa Tesisatçı ile su sızıntısı bulma servisi hizmetleri.

İstanbul su kaçağı bulma Evinizin herhangi bir yerinde su sızıntısı var veya su kaçağı olduğundan endişe ediyorsunuz ! Bizi aradığınız zaman herhangi bir yere zarar vermeksizin su patlağı olan bölgeyi buluyor ve tamiratını yapıyoruz. O halde kırmadan su kaçağı bulma hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

 

 

Hits: 163