ARNAVUTKÖY SU TESİSATCI | 7/24 TESİSATÇISI

 

Su tesisatcısı, tıkanıklık açma, pimaş açma ve kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. İstediğiniz zaman 7/24 firmamızı arayabilirsiniz. Alanında uzman ustalar ve kalifiye elemanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Müşteri hizmetlerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Su kaçağı, borularda meydana gelen su kaçağı bizim firmanın elinde bulunan su arıza tespiti yapmaya yarayan kameralı cihazlar ile bulunur ve kırmadan tadilatı yapılır…su sızıntısı evlerin duvarlarına zarar verir ve kendisine bir yol bulup uzun süre farkedilmez ise su faturalarınıza bir yansıması da olacaktır. su çatlağı ve su damlamasının yerini arama ve bulma alanında uzman ekipler…

Su kaçağı bulma; Firmamız sizlerin tesisatlarında meydana gelen su sızıntılarını kırmadan kameralı cihazlar yardımıyla bulmaktadır. Tuvalet taşması ve tıkanıklı ile alakalı sizlere hizmet sunmaktayız. Kırmadan cihaz ve robotlarla tuvalet - pimaş , wc - banyo tıkanıklıkları açılmaktadır. Uzman ekiplerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır. İlçe merkezi ve bütün mahallelere hızlı bir şekilde servis ağımız mevcuttur.

 

 

 

Yandex.Metrica